Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa egy elképzelt szituáció...

Furcsa egy elképzelt szituáció miatt bántódottságot érezni egy ember iránt akire rá vagyok kattanva mostanában?

Figyelt kérdés
Olyan szituáció amiben másokon segítene engem meg bezzeg sz*rba se vesz. Csak ez egy elképzelt szituáció mert nem történt meg, csak megtörténhetett volna
2022. ápr. 29. 05:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez érdekes elgondolás, a sztorit leírhatnád priviben. Mi van akkor, ha ő máshogyan gondolkodott volna? Ő alapból nem számolt veled? Mi van akkor, ha csak te érzel-gondolsz bele többet, mint lehetne? Ő tudja/érzi, hogy rá vagy kattanva?
2022. ápr. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elképzeltem ahogy odamenne az utcán segíteni egy olyan szituációban amikor valakit elütöttek mondjuk és ezzel kapcsolatban eszembe jut az hogy engem még simán hagyna ott megdögleni mert sz*rik a fejemre
2022. ápr. 29. 06:41
 3/5 anonim ***** válasza:
1# vagyok: nem olyan biztos ez. Ez egy olyan szitu, hogy ha megtörténne, akkor az emberi oldala bekapcsolna neki is, és szerintem a leggátlástalanabb embernek is, így megmentene tégedd is, vagy legalábbis tenne valamit. Ez szerintem csak a te belső félelmed, mert valahol érződik, hogy téged a személyisége zavar, hogy nem/nem úgy foglalkozik veled, ahogyan azt te szeretnéd/gondolnád.
2022. ápr. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy érted,hogy rá vagy kattanva?
2022. ápr. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Én haragszom rád, mert megüthetnél. Nem ütöttél meg, esélyed se lenne rá, hisz azt se tudod ki vagyok, de tudom, ha tudnád, akkor lehet hogy megütnél.😡🤷‍♂️
2022. ápr. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!