Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik kerültek már mélypontra...

Akik kerültek már mélypontra életük során, mi a jellemző? Az, hogy a barátok, családtagok segítettek, vagy hogy elfordultak tőled?

Figyelt kérdés
Esetleg akik előtte a segítségüket ajánlották, azok, amikor szükség lett volna rájuk (nem feltétlenül anyagi segítség), azok szemlesütve gyorsan leléptek, amikor segítségre lett volna szükséged.
2022. ápr. 30. 21:44
A kérdező szavazást indított:
Nem csalódtam az emberekben, kaptam segítséget ha kellett
Amikor szükségem lett volna rá, cserben lettem hagyva
22 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Attól is függ milyen mélypont.



Nagyon szituáció függő.

2022. ápr. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
A párom elfordult tőlem. Barátaim már nincsenek rég. A családom segíteni akar, de nem igazán értenek meg.
2022. ápr. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Voltak nehéz helyzetek az életemben, de SOHA nem kértem senkitől segítséget. Vagy megoldottam egyedül, vagy maradt úgy és az élet megoldotta.

Ezért erős embernek tartanak és folyton támogatnom kellene így vagy úgy a fél világot. Ha hagynám, de már nem hagyom.

2022. ápr. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában ilyenkor mutatkozik meg, hogy ki az igazi barát. Én nekem 1-2 ember volt csak aki nem hagyott magamra.
2022. ápr. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudott segíteni se barát, se család, hiszen nem tudnak helyettem megtenni dolgokat. Magam küzdök meg a problémákkal. Nem hárítom másra.
2022. ápr. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Helyzet- és emberfüggő. Van olyan akire mindig minden körülmények közt számíthattam, és olyan is aki le se tojt mikor nekem lett volna szükségem segítségre, holott akkor jó voltam mikor én segítettem neki. Meg olyan is volt aki úgymond elhúzta az orrom előtt a mézesmadzagot, aztán mikor beleéltem magam a dolgokba akkor lerúgott a legmélyebb poklokba. Mára megtanultam kik azok akikre számíthatok és kik azok akiknek középső ujj ha ők kérnek valamit.
2022. ápr. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem ilyenkor öleltek körül legjobban a szeretteim. Sokkal szorosabb lett a kapcsolatom a barátaimmal is, pedig szégyelltem, hogy a legrosszabb napjaimat végig kellett nézniük.
2022. máj. 1. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálam egy pszichiátriai betegség miatt volt hasonló.

A családom próbált volna segíteni amennyire csak tudtak, de nyílván érthető okokból megérteni nem tudtak, mert azért elég nagy szakadék van egy egészséges és egy beteg ember gondolkodása közt. Főleg ez a kölcsönös meg nem értés okozta a félreértéseinket.

A végső segítséget nyílván szakemberek nyújtották, de a családom végig mellettem állt, és ha mást nem akkor némán támogattak.

A kapcsolatom azóta is jó a családommal. A barátokról nem tudok nyilatkozni, akkoriban nem voltak :D

2022. máj. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem szüleim próbáltak segíteni, de én szégyelltem magam. Barátaimnak nem is mondtam semmit. Emlékszek arra a napra, amikor megroppantam. Alig vártam, hogy hazaérjek. Egyfolytában sírtam, de azon az idegösszeroppanós módon. Elszívtam vagy 5 cigit. Ittam 2 vodkát. Lementem futni a helyi pályára, de többször meg kellett állnom zokogni. Aztán hazamentem és csak aludni akartam.

Valahogy talpra álltam, mert hát muszáj.

2022. máj. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!