Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért alszik az ember medvével?

Miért alszik az ember medvével?

Figyelt kérdés
Hogy alakult ez ki? Vagy csak a plüssmedve lobbi eredménye?
2022. máj. 1. 06:28
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Mindenféle állatból csináltak plüsst. Én sokáig nőstény plüssoroszlánnal aludtam, amit a páromtól kaptam, más meg mással.


A kérdés értelmetlen.

2022. máj. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A kérdés igen is értelmes, mivel a dolog kulturális oldalára kérdez rá. Sajnálom, hogy neked nem volt macid :(
2022. máj. 1. 06:48
 3/10 anonim ***** válasza:
26%

"Sajnálom, hogy neked nem volt macid :("

És ezt a h..lyeséget miből következtetted ki? Felvilágosítalak, egy csomó macin van és legalább 100 db plüssállatom van.

2022. máj. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a lobbi eredménye, korábban is megvolt, amikor még csak csutkababa volt. Az összetartozás, tartozás valakihez, anya-apapótlékként jelenik meg a gyerek-felnőtt életében, hogy ne féljen egyedül, a sötétben. Tehát pszichológiai, szocializációs, társadalmi vetülete van.
2022. máj. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Az én fiam egy plüss cicával alszik a lányom meg egy rózsaszín elefánttal. A feleségem meg velem, mert kell neki egy szőrös állat. :)
2022. máj. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy talán a társas érintkezés alapjait, a felnőttkori társas kapcsolat alapjait is így fekteti le a gyerek talán tudattalanul, a génekbe alapból bekódolva.
2022. máj. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már kiskoromban is rájöttem hogy ez tulajdonképpen diszkrimináció a többi plüssel szemben. Ezért pár hónapig, minden egyes este, sorban lefektettem magam mellé mind a kb 30 plüssömet, hogy egyik se érezze magát elhanyagolva😂😂
2022. máj. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
En pluss cicaval aludtam, a mai napig megvan az agy mellett egy kosarban. Mar kicsit retkes, nem aludnek vele xd Macim nem tudom volt-e, most igy hirtelen nem remlik, biztos volt, de lehet nem tartozott a kedvenceim koze. A kedvenceim amik a mai napig megvannak: a cica, feher foka, tigris, egy szomoru kutya, lila dino, kacsa amivel kisgyerekkent ki akartam keltetni egy tojast (kivettem a hutobol es alaraktam a plusskacsanak, hogy majd biztos kikel🤣🤣🤣), ja de volt macim is, csak az panda, de o is a kedvencek koreben van.
2022. máj. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

En a nagydarab (a nyaka akkora,mint az en fejem kormerete,a mellbosegunk meg azonos)hazorzo kutyammal alszok,aki ugy nez ki,mint egy medve. Ha nem medvenek nezne ki,akkor is vele aludnek.


De senki se szolt nekem,h plussmedvevel szoktak aludni 😂 Amugy felnott onellato mindketten dolgozo par vagyunk es van meg a kutyank.

2022. máj. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Itt elég jól leírják.

[link]

Engem kicsiként az zavart, hogy az idősebb emberek mindig minden plüssömet macinak hívták. Hiába volt mondjuk egy plüss nyuszi, akkor is megkaptam, hogy "de szép macid van". Soha nem értettem, hogy nem hiszem el, hogy nem látják, hogy ez rohadtul nem maci 😀

2022. máj. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!