Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Teljesen elment volna az eszem?

Teljesen elment volna az eszem?

Figyelt kérdés

Reggel nagy sietségben rohantam az állomásra. Szépen felsétáltam az aluljáróból és pont a legközelebb eső padon ült egy harminc körüli srác. Tényleg csak egy pillantás erejéig ránéztem és mentem is tovább a peronon, tehát nem foglalkoztam vele, össze se találkozott a tekintetünk, semmi. Csakhogy időközben találkoztam egy ismerősömmel, elkezdtünk beszélgetni és egyszer csak a semmiből közöltem vele, hogy ez az említett srác is mindig ebben az időintervallumban utazik. Na, itt kezd furcsa lenni a történet, merthogy soha addig nem láttam még és máig nem értem, hogy mi miatt mondtam ezt. Beszélgettünk tovább, megérkezett a vonat. Felszálltam, hát nem pont ez a srác ült velem szemben? Milyen érdekes a sors. Na mindegy, a többi már történelem.

De valaki magyarázza már meg nekem, hogy miért beszélhettem róla teljesen a semmiből és mondtam olyat, ami nem is igaz? Végiggondoltam, tényleg sosem láttam még ezelőtt. És, hogy még a jegyünk is egymással szembe szólt.. Mi volt ez? Egész úton olyan fura érzésem volt.



2022. máj. 4. 21:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Nem ment el az eszed, velem is előfordul az ilyesmi.
2022. máj. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Ez aranyos 😀

Nem lepődnék meg ha összefutnál még vele.

2022. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#2 Nem bánnám. :-)

De komolyan, ilyenkor mi történik az univerzumban?

#1 Szerinted mi miatt történik ilyen veled?

2022. máj. 4. 21:20
 4/16 A kérdező kommentje:
Várjatok a lényeget még nem is említettem! Délután szintén ugyanazzal a vonattal jöttünk vissza, de akkor már távol ültünk egymástól.
2022. máj. 4. 21:23
 5/16 anonim ***** válasza:
98%

Ezo válasz: már találkoztál vele előző életedben, sőt, szoros kapcsolatban voltál vele, így felismerted és érezted, hogy ő napi szinten használja ezt a vonalat.


Racionalizációs válasz: észlelted, hogy nincs nála sok cucc, lazán nyugodtan ül, nem feszeng, nem nézeget körbe, hogy mi, hol van, tehát ha nem is tudatosan, de rájöttél, hogy rutinos utas.


Hogy miért pont ott volt, ahol te? Erre nem tudom a választ.

2022. máj. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mindenesetre egy dolog biztos, nagyon érdekes érzés volt, leginkább a reggeli találkozás. Soha életemben nem éreztem meg csak hasonlót se.
2022. máj. 4. 21:46
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tapasztaltam, hogy a szem sokszor többet lát, mint amit te tudatosan felfogsz belőle. Gondolj csak bele, hány ember jön veled szembe az utcán, akiket valamilyen szinten feldolgoz az agyad, tudatosan mégsem fogod fel. A racionalitás talaján maradva én arra gondolnék, hogy már többször "láthattad", hogy ott van a srác, csak éppen a tudatodig nem jutott el. Reggel pedig valamiért éppen rá is néztél, így pedig több emlék tört a felszínre vele kapcsolatban.

Azt viszont én sem értem, hogy miért hoztad fel random az ismerősödnek. :)

2022. máj. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#7 Ebben lehet valami, viszont ez a srác olyan volt, hogyha máskor is ott lett volna, akkor garantáltan észreveszem, annyira cuki.
2022. máj. 5. 20:47
 9/16 anonim ***** válasza:
Legalább leszólítottad ?
2022. máj. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem. Két indokom van rá:

a) nem is mertem

b) dolgozott, de ha nem dolgozott volna akkor se mertem volna

2022. máj. 6. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!