Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen érzéketlenek az...

Miért ilyen érzéketlenek az emberek manapság,hogy egy ember halálán viccelődnek?

Figyelt kérdés

Tegnap meghalt Berki Krisztián és nem tudom,hogy életemben olvastam-e ilyen undorító kommenteket mint amiket most olvasok mindenhol.

Ezek a gusztustalan emberek elmennek mellettem az utcán nap mint nap és ez hihetetlen számomra.

Könyörgöm..2 kislány veszítette el az apukáját és lett félárva, ráadásul a lánya találta meg a holttestét. Nem gondoltok bele,hogy esetleg ő is olvassa a kommenteket? Mekkora fájdalom ez neki? Ő nem azt az embert látja amit mi hanem az apukáját aki szerette és sok szép emléke van róla. Hogyan lehet egyébként is egy ember halálán viccelődni meg gúnyolódni?

Berki Krisztiánt az emberek nagy része nem ismeri csak a média által. Tett rossz dolgokat igen..de mekkora képmutatás ez sok ember részéről akik napi szinten ugyanúgy szörnyűségeket követnek el csak éppen a kutya nem tud róla mert nem ismertek.

Annyira tükrözi a magyar mentalitást az ilyen viselkedés. Sz*r az életük és mikor történik valami “érdekes” akkor rászállnak a témára mint legyek a sz*rra és kieresztik a frusztrációt ami a nyomorúságos életük miatt bennük van.

Ennek a kérdésnek sincs most sok értelme tudom nagyon jól de ez azért kiveri nálam a biztosítékot.

Hányinger…..


2022. máj. 7. 08:57
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom milyen kommenteket olvastál. Itt gyakorin például egyáltalán nem volt semmi, viszont te kérdező már-már a ló túloldalára esel ezzel a 2 kislány apukája szöveggel.
2022. máj. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

Milyen ló túloldalára? Hogy lehet ezzel a témával a ló túloldalára esni egyáltalán?!

Nem írtam szerintem sehol,hogy gyakori kérdéseken olvastam a kommenteket azt hiszem.

Nem itt élem az életemet.:)

2022. máj. 7. 09:03
 3/39 anonim ***** válasza:
81%
Miért általánosítasz? Plusz miért gondolod hogy nem voltak mindig is ugyanilyen emberek?
2022. máj. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam,hogy mindenki ilyen. A legtöbb komment amit olvastam viszont erre enged következtetni.
2022. máj. 7. 09:05
 5/39 anonim ***** válasza:
64%
Vicces vagy.:D
2022. máj. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
78%
jaj de unalmas már ez a magyar mentalitás duma. Szerintem az ilyen emberek sokkal undorítóbbak, mint azok, akik bármiféle kommentet odaírnak a cikkekhez,pláne miután közszereplőről volt szó, aki szándékosan élt polgárpukkasztó életmódot
2022. máj. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
87%
Napi "bezzeg én" kérdés:)
2022. máj. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Hát pedig sajnos ez rettenetesen magyar dolog.

Én több évig éltem külföldön és még a más országból bevándorlóknak sem volt olyan gusztustalan viselkedése mint a magyarnak általánosságban.

ÁLTALÁNOSSÁGBAN!

2022. máj. 7. 09:09
 9/39 A kérdező kommentje:

Nem bezzeg én….

Hanem undorító ahogy viselkednek sokan. Ennyi. Ez csak a véleményem.

2022. máj. 7. 09:10
 10/39 anonim ***** válasza:
94%
A társadalom érdektelen lett mindennel, mindenkivel szemben, erre rájátszik a politika is, hisz ezt hangoztatja, ez a trendi.
2022. máj. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!