Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen érzéketlenek az...

Miért ilyen érzéketlenek az emberek manapság,hogy egy ember halálán viccelődnek?

Figyelt kérdés

Tegnap meghalt Berki Krisztián és nem tudom,hogy életemben olvastam-e ilyen undorító kommenteket mint amiket most olvasok mindenhol.

Ezek a gusztustalan emberek elmennek mellettem az utcán nap mint nap és ez hihetetlen számomra.

Könyörgöm..2 kislány veszítette el az apukáját és lett félárva, ráadásul a lánya találta meg a holttestét. Nem gondoltok bele,hogy esetleg ő is olvassa a kommenteket? Mekkora fájdalom ez neki? Ő nem azt az embert látja amit mi hanem az apukáját aki szerette és sok szép emléke van róla. Hogyan lehet egyébként is egy ember halálán viccelődni meg gúnyolódni?

Berki Krisztiánt az emberek nagy része nem ismeri csak a média által. Tett rossz dolgokat igen..de mekkora képmutatás ez sok ember részéről akik napi szinten ugyanúgy szörnyűségeket követnek el csak éppen a kutya nem tud róla mert nem ismertek.

Annyira tükrözi a magyar mentalitást az ilyen viselkedés. Sz*r az életük és mikor történik valami “érdekes” akkor rászállnak a témára mint legyek a sz*rra és kieresztik a frusztrációt ami a nyomorúságos életük miatt bennük van.

Ennek a kérdésnek sincs most sok értelme tudom nagyon jól de ez azért kiveri nálam a biztosítékot.

Hányinger…..


2022. máj. 7. 08:57
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

Nem szentfazék vagyok és nem érző lénynek adom el magam hanem ilyen vagyok.

Nem bírom ha valaki nem gondolkodik csak fröcsög. Ha nulla beleérző képessége van.

2022. máj. 7. 09:32
 22/39 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam,hogy Berki egy szent vagy,hogy nem tehet arról amilyen vélemény kialakult róla. Én csak azt mondom,hogy ő is ember és valami miatt ilyen lett. Nyilván akinek a gyerekkora tökéletes az el sem tudja képzelni mekkora sérüléseket okozhat egy elcsúszott nevelés vagy annak a hiánya.

Annyit írok csak,hogy nekem rohadt fura ha valakinek a világ csak fekete fehér, jó vagy rossz.

Mindennek oka van….

2022. máj. 7. 09:34
 23/39 anonim ***** válasza:
88%
#19 vagyok nekem is ritka szutyok "gyerekkorom" volt akkor ez felmentést adna bármilyen bűncselekményem alól?
2022. máj. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
90%

El kell szomoritsalak, de soha senkit nem erdekelt es nem is fog, hogy ki mi miatt lett olyan amilyen. Kiveve a psaichologusikat ha valaki a sajat eleteben keresi erre a valaszt.


Ha valaki bunko, akkor a jelen allapota alapjan iteled meg es nem azon kezdesz el gondolkodni, hogy ennek mi az oka, mert teged nem erint az, hogy ovodas koraban elvettek tole a homokozo lapatot, az viszont igen, hogy bunko modon viselkedik veled.

2022. máj. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

Moost írtam le,hogy nem azt mondom,hogy ez felmentést ad. Atyaisten, ez is annyira idegesítő,hogy nem tudsz mondatot értelmezni..vagy ha érted mit írok akkor direkt kiforgatod.

Azt írtam,hogy engem az zavar ha valaki csak fekete-fehér / jó-rossz szinteken képes a világot meg az embereket látni.

Nem ad felmentést!

2022. máj. 7. 09:41
 26/39 A kérdező kommentje:

Te lehet,hogy nem az alapján.

Itt nem a homokozólapát szintű sérülésekről van szó. De annyira látszik,hogy sokan képtelenek tényleg arra,hogy mélyebben lássanak 1 centinél.

2022. máj. 7. 09:43
 27/39 anonim ***** válasza:
88%

Egy Orbán Viktornál szerintem még el lehet gondolkodni árnyalatokban, hogy ugyan a saját strómanjait mindehova beültető korrupt fertőt csinált az országból, de valamilyen formában lehet ő tényleg őszintén hisz abba, hogy ezzel valamilyen módon a magyar emberke jólétét szolgálja.


Viszont Berki nem ilyen, ő egy sima köpedelem szar ember volt, egy tehetségtelen bűnöző senki, aki a nép hergeléséből próbált celebként megélni. Nála szerintem nincsenek "árnyalatok".

2022. máj. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
89%
Tok felesleges - foleg ugy, hogy nem volt vele szemelyes kapcsolatod - melyebben latni, mert semmit nem valtoztat a tenyeken. Egy gyoker volt.
2022. máj. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

Csak az a baj,hogy az igazi Berki Krisztiánt nem ismered Te sem.

Ha leültél volna beszélgetni vele és utána alkotsz róla véleményt akkor elfogadom de ez így csak fröcsögés és a felszín kapargatása

2022. máj. 7. 09:45
 30/39 A kérdező kommentje:

De ha nem ismered akkor miért írsz olyat róla,hogy gyökér volt?

Ez a lényege az egésznek.

Annyira brutál felszínesek és könnyelműen dobálóznak az emberek sokszor.

2022. máj. 7. 09:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!