Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Társasházban az egyik szomszéd...

Nio31 kérdése:

Társasházban az egyik szomszéd lakó (F) ugyanakkor jön ki, amikor én elindulok, az utcán jön csak utánam, sokszor előfordult már. A havi ciklusom, a telefonomba temetkezem, így szerzek magamnak örömöt, hogy ne érezzem a fájdalmat?

Figyelt kérdés

31/L


Kezdjek aggódni? Lehet valami összefüggés? Honnan tudja, mikor indultam el, hogy pont akkor jön utánam, amikor elindulok? Hogy tudnám ezt megakadályozni?

Semmit nem akarok tőle és nem szeretném, hogy a nyakamon lihegjen?



2022. máj. 12. 17:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%

Nekem is van igy!!

Hogy pont akkor jon haza vagy megy el az egyik amikor en is, de még a sarki kisboltban is akkor van amikor en is.

Baratnoimnek már meséltem, nekik is van ilyen, sőt tesom baratja is mondta hogy egy női kollegaja mindig akkor megy be a munkahelyre amikor ő, de ha késik pont akkor késik a kollega nője is.


En akivel mindog összefutok az nekem pont ellenségem amugy es a hátam közepére se kívánom, utálom mint a sz.rt, de ha masik városbol utazom is haza, ezer biztos hogy pont akkor jön ő is haza egy másik utcábol csak!

2022. máj. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
Örülnék en is ha tudnám az ilyen jellegu véletlenek okát, speciel ujabban már en nem is köszönök az utált szomszédomnak.
2022. máj. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
Esetleg kérdezd meg? Jobb esetben legyen nálad gázpisztoly, gázspray, mondjuk legyen rajtad néhány gyűrű (keményen lehet vele ütni, és nem számít önvédelmi fegyvernek) stb.
2022. máj. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy pl ő is ugyanakkor indul munkába? :D

Amúgy mi köze ennek a havi ciklusodhoz??

2022. máj. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem a kérdést, így eléggé kesze-kusza! Egyébként nincs ebben semmi. Mivel Te is fix időben indulsz el miért ne tehetné ezt Ő is. Ha viszont zavar, egyszerűen kérdezz rá Tőle hogy véletlen-e ez?
2022. máj. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Mintha csehszlovákról lenne google fordítóval fordítva, de mindegy...


Mint társasházban sok éve lakó, azt tudom mondani, hogy nemcsak hallom, amikor bármelyik szomszéd ajtajában fordul a kulcs, de a hangról meg tudom különböztetni, hogy melyik ajtó az.


Hasonlóképp, ha valaki megy a folyosón, ha itt lakóról van szó, akkor a léptek hangjáról felismerem, hogy ki az. Ennyire egyszerű.

2022. máj. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer amikor elindulsz, a kapuból menj vissza a lakásba, és csak pár perc múlva indulj el újra.
2022. máj. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%
Én rühellek más lakókkal találkozni, idegesítőek.
2022. máj. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
37%
8-as,ha komolyan gondolod, és nem poénnak szánod,akkor menj tanyára lakni!
2022. máj. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert a Jupiter a Mars holdjàban jàr🙄

1. Nem véletlen (figyel, követ, akar valamit)

2. Véletlen


Több opció nincs , max azt tudod hogy selfie kamera , vagy smink tükörrel belenezel a szemébe, mert a tekintet sok mindent elàrhulhat

, ès ez most nem humbuk


Vagy csessz ki vele csinalj úgy mintha otthonhagytàl volna valamit😁

2022. máj. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!