Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legfurcsább, legdurv...

Mi volt a legfurcsább, legdurvább dolog amit tömegközlekedésen utazva láttál?

Figyelt kérdés

Tegnap velem szemben ült a 61-es villamoson egy huszonéves fiatalember és el volt merülve a mobiljában.


Piszkálni kezdte az orrát, a fikákat szedegette ki és hupsz bele a szájába pakolászta.


Valószínűleg elfelejtette hogy hol van.... 🤮



#tömegközlekedés, durva story
2022. máj. 12. 17:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
A londoni metróban véletlenül vettem észre hogy nincs senki a vezetőfulkeben. Vezető nélküli kocsi volt, csak én akkor még sose hallottam erről.
2022. máj. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
12%
Azt láttam, hogy egy jóvágású fiatalember ült a buszon. Én rámosolyogtam és neki kivillantak a fogai. Mindegyik fogára egy fém lap volt ragasztva és egy drót volt rajtuk. Nagyon megdöbbentem, én ilyet életemben nem láttam.
2022. máj. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%

Vonat:


Velem szemben ülő srác telibe leöntött joghurttal.


Drogos/őrült fószer negyed órán át ordítozott velem teli tüdőből.

2022. máj. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Rosszlovas ***** válasza:
100%

Metrón velem szemben fiatal pár ült s a lány a barátja arcát nyalogatta. De folyamatosan, s mint egy kutya, nagy nyelvcsapásokkal. Folyamatosan, 3 v 4 megállót mentem, addig végig.

Mai napig nem értem, hogy ebben mi volt a jó, vagy miért, vagy hogy... fura

2022. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
2-es: te még nem hallottál fogszabályzóról????
2022. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%

Egyszer egy nem normális (valószínűleg drogos) férfi, ökölel beleütött a hátamba. Fényes nappal, és úgy, hogy egy 5 fős társaságban voltunk. És, hát, a kelleténél kicsit hangosabbak is lehettünk, valszeg ezért is ütött meg, és gondolom azért pont engem, mert én álltam hozzá a legközelebb.


Szóltam a barátaimnak, hogy kicsit húzzunk arrébb, és a busz elejébe mentünk. (Mert eddig a hátuljában voltunk)


Leszálltunk, és a busz ajtai becsukódtak, amikor visszanéztem, és láttam, hogy a férfi az ablakon keresztül bámul engem, elég pszihotán. Mint aki meg akart volna ölni. Nagyon megilyedtem, pedig nem vagyok ilyedős típus, és hát úgy bepánikoltam, hogy majdnem elsírtam magam.

2022. máj. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
25%

80%, miért gondolod úgy hogy nem releváns a válaszom? :D

#3

2022. máj. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Mellémült egy terebélyes roma asszonyság és előhúz a szatyrai közül valami vackot és azt akarta rámtukmálni százasért :DDD


Meg olyan is volt, hogy a kezemben volt egy maradék édesség (ilyen somlóigaluska szerűség), amit sütizőben csomagoltak el mert nem bírtam vele. Ezt kérte el tőlem valami srác, én odaadtam neki, ő meg leszállt és azon nyomban zabálni kezdte ilyen gusztustalan módon, ahogy érte...


Meg éjszakai buszon valaki ott lamentált, hogy hűnyi fog (de végül sikerült időben leszállnia de a közelében levők percekig aggódtak).

2022. máj. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%
Egy c. teljesen bevolt drogozva és rátámadt a buszsofőrre
2022. máj. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
16%
Annyira jó ezeket a kitalált sztorikat olvasgatni. :)
2022. máj. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!