Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legfurcsább, legdurv...

Mi volt a legfurcsább, legdurvább dolog amit tömegközlekedésen utazva láttál?

Figyelt kérdés

Tegnap velem szemben ült a 61-es villamoson egy huszonéves fiatalember és el volt merülve a mobiljában.


Piszkálni kezdte az orrát, a fikákat szedegette ki és hupsz bele a szájába pakolászta.


Valószínűleg elfelejtette hogy hol van.... 🤮



#tömegközlekedés, durva story
2022. máj. 12. 17:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

#10

Miért lenne kitalált? Csak fél órát utazz pl a 4-6-oson és meglátod.

2022. máj. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért amikor a villamoson elővette a frkát a fazon (50+), és elkezdte kiverni, na akkor oké bmeg.


Szóltunk a vezetőnek, ő meg: oké, a következő már úgyis a végállomás, ott leszáll.


Köszi, tényleg.

2022. máj. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
30%

#5


Fogszabályzó?


Elég érdekes dolgok vannak. Meg se lepődök. Tegnap beszélgettem egy barátommal. Mondott egy szomorú dolgot és egy vízcsepp folyt ki a szeméből. Megdöbbentem, de őt is nem zavarta csak letörölte. Én elmentem volna orvoshoz vele. Azt mondja normális, de elég buta mert a szemgolyóban nincs izzadtságmirigy és nem izzadhat.

2022. máj. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Ma majdnem az ölembeült egy öregasszony :D
2022. máj. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

1. Egy csapat tipikus balhés rajcigány elkezdett vegzálni egy ázsiai férfit a metrón, aztán kilökték a kocsiból (és mentek utána) :(. Ugyanezen események után a kb. mellettem ülő középkorú nő a kb. ovis vagy általános iskola 1-2. osztályos gyerekének azt taglalta, hogy "na, ez Budapest, senki nem lépett közbe, bezzeg nálunk más a helyzet", úgy, hogy ő maga lóf...t nem csinált... aztán a gyereke (aki közvetlenül mellettem ült) leszállt az ülésről, megfordult, és konkrétan ráhányt az ülésre úgy, hogy rám is csöppent belőle... és a szuper erkölcsös vidéki anyucinak eszébe nem jutott volna nekiállni a saját gyereke hányását feltakarítani, nekem kellett...


2. UTE-Fradi meccs után a fociultrák verték a vagon ajtaját, ablakát, mindent.


3. A vicces kategória: villamoson áll mellettem egy tipikus "nagyisan" kinéző néni (kötött sapka, virágmintás kötött kismellény vízhatlan kabáttal, kötött kétujjas kesztyű, hosszú szoknya, gumicsizma), telefonált... vagyis hallgatott vkit telefonon. Azt képzelné az ember, hogy vmi olyan lesz a következő mondata, hogy "Milyen rétest kérsz majd hétvégén, kisunokám?", "Most megyek a LIDL-be, mert ott olcsóbb kicsivel a cukor" vagy "Olyan szépen nyílnak a muskátlik az erkélyen"...

erre egyszercsak beleordít a telefonba, hogy "Hát akkó mennyé a kuuuurvádhoz, te f...fej!"

2022. nov. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Egyszer volt, hogy odajött hozzám a Székesfehérvár- Bp Déli vonalon közlekedő vonaton egy csöves, aprót kért, nem adtam, ezért mellém ült, én át ültem a 4es ülés másik oldalára, ő meg illedelmesen leköpött, a kaller akkor jött és nem volt jegye, ezért leugrott Dinnyésen.


Mai napig ha van 2 es akkor oda ülök, az ilyenek miatt főleg, arra fele sokkal találkoztam.

2023. márc. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!