Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 19 éves vagyok és férfi....

19 éves vagyok és férfi. Miért érzem azt hogy alábecsülnek sokan?

Figyelt kérdés

Például a munkahelyemen mindig megkérdezik hogy eltudok e végezni ezt meg azt. Főleg olyankor ha olyat kell csinálni amihez erősnek kell lenni. Pedig az vagyok, szoktam edzeni (fekvőtámasz, súlyzózás stb)

De volt hogy a szomszédgyerek szólt le hogy nincs barátnőm, meg hogy nem is lesz.

Illetve volt hogy a buszon meg egy idős néninek akartam átadni a helyem és mondta hogy nyugodtan maradjak hogy ne fáradjak el.

Anyám meg azt hiszi hogy nem tudnék finom ebédet főzni, pedig mondtam neki hogy képes lennék rá.



2022. máj. 12. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még mindig sokan azt gondolják, hogy ha minden fiatal tapasztalatlan, akkor talán megfelelő képességei sem lehetnek arra, hogy elvégezzen dolgokat.


Bocsi, ez elég nyakatekertre sikerült magyarázat, de remélem érted a lényeget. :D

2022. máj. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Az idős néni nem akart leülni. A gyerekek köcsögök. Anyukád nem tudja amíg nem főzöl hogy milyen ebédet főzöl és nyilván nem bízza rád az egész családot ha még nem csináltad. A munkahelyeden nem akarják hogy 19 évesen lesérülj.


Nem kell túlgondolni mindent, nincs bajuk az embereknek veled. A szomszéd gyereknek lehet de azok mindenkinek beszólnak.

2022. máj. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A néni simán csak nem szeretett volna leülni.


Velem is mindig ez van. :D Ha belül ülök, fáradt vagyok, és nem ajánlom fel a helyemet, ahogy senki más sem, akkor mindig hallok pár álló öreget panaszkodni a mai fiatalokra. Ha viszont átadom a helyet, akkor nagyon kevesen fogadják el. Általában az a válasz, hogy:

- nemsokára leszállok

- nem szeretnék leülni, mert akkor nehezebb utána felállni

- maradj csak :)

2022. máj. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Nem adod át a helyed akkor bunkó vagy, ha átadod akkor meg akar leulni a ven k4rv@
2022. máj. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%

Tulzottan erzekeny vagy, es az esetek haromnegyedet legalabb csak te veszed magadra.

Nincs semmi gond. De ne gorcsolj ezen, inkabb ne akarj macso felnott ferfi lenni, innen nezve felnottel, onnan nezve szinte gyerek vagy, es ebben semmi szegyen nincsen.

2022. máj. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2022. máj. 14. 20:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Örülj neki,hogy még kérdeznek!

Míg nincs tapasztalatod annyi,ha új dolgokról van szó.

Sok dolog változni fog,meg minden.

Sok helyen előbb küldenek el,mint kérdeznek.

Kérdezz néha olyat,amit tényleg nem tudsz,és lássák hogy tudod a többi dolgod!

2022. máj. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem a kutyasetanal gondoljak azt,h nem birom elhuzni a nagydarab kutyam,mert vekony csaj vagyok. :D Ez is hasonloan idegesito :D

Az idos no a buszon csak anyai gondoskodasbol hagyott ulni. Jot akart neked.


Anyad viszont tenyleg lenezo sajnos. De jobb is igy,h o foz,mert fozesbol nem elunk meg.

2022. máj. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert alá is becsülnek. Talán.
2022. máj. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!