Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Barátság vagy párkapcsolat -...

Barátság vagy párkapcsolat - férfi és nő között?

Figyelt kérdés
Szerintem ugyanazt jelenti, nincs semmi különbség.

2022. máj. 13. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Vagy barátod nem volt még vagy párkapcsolatod, ha azt hiszed nincs különbség.
2022. máj. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Miért jelentené ugyanazt? A párodhoz vonzódsz, a baráthoz nem.
2022. máj. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A barátság plátói párkapcsolat. És van romantikus párkapcsolat. És képzeld, szexuális párkapcsolat is. Sőt, még családi párkapcsolat is létezik.
2022. máj. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én azért nem érzem a különbséget, mert olyanok vesznek körül, akikkel nem tudom merre fejlődik a kapcsolat.


Két ismerősöm is van, aki a közeljövőben elmegy külföldre - valószínűleg végleg. Őket akkor is el kell engednem, ha egy kicsit fájdalmas.


Egyik még most májusban indul, a másik jövő hónapban. (Az egyik néhány alkalommal megemlítette, hogy vinne magával, aztán annyiban maradt a dolog. Nem is zavar, hogy egyedül megy.)


Mindkettővel élmény volt találkozni (túlnyomórészt hivatali kapcsolatból fejlődtek szorosabb barátságok.) Voltak, akik időnként mutattak bizonyos mértékű ragaszkodást, de aztán ez különböző okokból megkopott...


Egy maradt meg, akivel folyamatosan felemás érzéseim vannak. Egyszer fent, egyszer lent. Ő is így van velem... most már éve. A barátság működőképes, de a másik oldala kicsit sem.

2022. máj. 13. 18:04
 5/6 A kérdező kommentje:

Azt még elfelejtettem hozzátenni, hogy az egyik külföldre kivándorlóval érdekes módon nem túl régóta lendültünk bele a szorosabb barátságba.


Feltűnt, hogy férfi létére szinte azonnal válaszol az sms-eimre, és telefonhíváskor sem minden esetben volt már kikapcsolva, ha kerestem.

2022. máj. 13. 18:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Szexben rejlik a különbség.
jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!