Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek elítélendő ha...

Szerintetek elítélendő ha lesz sugar daddym fiúként?

Figyelt kérdés
Szükségem van pénzre, elég fiatal vagyok dolgozni meg nehezebb lenne. Találtam egy 40+os pasit aki kultúrált meg kedvesnek tűnik, annyi lenne hogy minden nap szexelnénk. Én magam nem vagyok meleg, de talán van egy kis bi hajlamom, azt legalább most kiélhetem.

2022. máj. 14. 16:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Az sok mindennap, heti kettot max 3at mondjal csak. Nyilvan dolgozni, szorakozni is akarsz jarni, nem szanhatsz ennyi idot egy pasira. Az sugarbabyk sem teszik.
2022. máj. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én nem ítéllek el, ha neked ettől jobb. Am nyugi, nincs a homlokodra írva. Szóval ha nem mesélsz róla, ki sem derül.
2022. máj. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. máj. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Persze, elítélendő. Legalábbis ha kiderül, sokan el fognak ítélni miatta. Iskolában/munkahelyen, barátok, esetleges párkapcsolatban. Pl nálam kizáró ok lenne párkapcsolat szempontjából.
2022. máj. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Igen, nagyon gáz.
2022. máj. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
És mi még hogy hogy nem beszéltünk?Józsi bácsi 64F
2022. máj. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
10%
Neked is büdös a munka!
2022. máj. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
te tudod, ha neked jó, hogy kurvulsz, de ne csodálkozz, ha kiderül, vagy csak elmondod később a barátnődnek, akkor ott hagy
2022. máj. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
A te dolgod (a te életed, a te tested!) mit csinálsz magaddal! De szerintem jobb lenne ha tanulnál is! A tanulás mellett is lehet szexelni! Gondolj csak bele, mit fogsz csinálni ha majd idősebb leszel és a pasid lecserél egy fiatalabbra?
2022. máj. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%

Mi a f...? :D


Hány éves vagy??? Mert még bűncselekmény is lenne a pasi részéről, ha efy bizonyos kort nem értél el.


Meg... Belegondoltál abba, hogy lelkileg ez hogyan hatna rád hosszútávon?

2022. máj. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!