Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azt vajon honnan lehet tudni...

Azt vajon honnan lehet tudni biztosan, hogy melyik és milyen lányoknak jövök be?

Figyelt kérdés

Már tényleg nagyon szeretném tudni, hogy egy férfi, én honnan tudom, hogy melyik lánynak, illetve Milyen lányoknak jövök be?

Milyen lányoknak tetszem? Fiataloknak, rokkereknek, ismerősöknek/ismeretleneknek, barna, rövid, hosszú hajúaknak, magyaroknak külföldieknek, milyeneknek?


Erre szerintem nagyon sok férfi kíváncsi, van esetleg hiteles jel, amiből érdemes kiindúlni?



2022. máj. 16. 02:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Például mosolyog rád, keresi a szemkontaktust, keresi a társaságot, kedves veled🙂
2022. máj. 16. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

Ha magadtól nem lépsz, nem lesz soha semmi!

Nők végső elkeseredettségükben kezdeményeznek, ún. jeleket sem küldenek, rettegnek az elutasítástól!

2022. máj. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom hogy el kell hogy keresítselek, de mi nagyon hasonlóan nézünk ki a legjobb barátnőmmel (barna haj, sportos stílus, átlagos magasság) és teljesen más az ízlésünk, aki nekem wow az neki fúj. Jeleket illetően az elsőnek igaza van, mindig mosolyogok arra aki tetszik, szóval ha ezt látod az bíztató jel.
2022. máj. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Értelmetlennek tartom bekategorizálni, hogy rövid vagy hosszú hajúnak jössz be, ez teljesen random.

Talán a stílus kicsit meghatározóbb. Ha te is rocker vagy, valószínű, hogy a rocker lányok körében nagyobb lesz a népszerűséged.

Jelek: szemkontaktus, keresi a társaságod

Jó tanács: merj kezdeményezni, mert sajnos én lányként ezt elvárom, és pont ezért fogok egyedül meghalni...

2022. máj. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!