Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ítélkeznek a plasztikai/...

Miért ítélkeznek a plasztikai/esztétikai beavatkozások felett az emberek, ha közben minden ócska szarral ugyanazt az eredményt próbálják elérni akár sokkal egészségtelenebb úton, ami pár öltéssel szakszerűen orvosolható lenne?

Figyelt kérdés

Magukratetováltatnak szőrmintát, barna púderrel ecsetelgetik a hajtöveiket hajbeültetés helyett, hülyeségekkel csípetik, szivatják ki a szájukat, hogy teltebbnek tűnjön, idióta csipeszeket raknak az orrukra elalvás előtt, hogy hegyesebb legyen, mindenfélével tömik a melleiket, hogy úgy nézzen ki, mintha lenne, az idétlen kontúrozásról már nem is beszélve, mikor konkrétan a dekoltázsukat árnyékolgatják. És akkor az ázsiai tokacsipeszekről, orrtágítókról nem is beszéltünk...


És ezek az emberek köpködnek arra, aki feltölteti az ajkait vagy mellimplantátumot rakat be hülyeségek helyett. Mert az mennyire mű. De basszus ők mit csinálnak magukkal ezzel a sok hülyeséggel, amit plasztikázott emberek képeivel hirdetnek ráadásul? Ha annyira elítélendő az, aki hozzányúl a testéhez, akkor miért kell azt az eredményt majmolni?


Mire jó ez az álszentség?


2022. máj. 17. 06:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kulturált ember alapból nem szól be a másik kinézetére, ha "mű", ha nem mű. Fiatal koromban volt piercingem a számban és nem értettem, hogy miért érzi bárki feljogosítva magát arra, hogy kérdezés nélkül az arcomba vágja, hogy szerinte undorító. Kit érdekel? Ki kérdezte? Azt kellett volna mondanom nekik, hogy nekik piercing nélkül is ocsmány a fejük. :) De akkor még nem voltam ilyen tökös.
2022. máj. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
És te miért ítéled el őket, illetve amiket csinálnak? Nem lehetne hogy mindenki csináljon azt a testével amit akar, anélkül hogy beszóljunk egymásnak?
2022. máj. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mind a 2 verzió a testkép-zavar megnyilvánulása, csak más fokán állnak a létrának.
2022. máj. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár én a természetesség híve vagyok (csak a hajam van festve) nem ítèlek el senkit, aki úgy érzi jól magát, hogy bármit is megcsinàltat magán. Ha valakinek nem tetszik az orra vagy a mellé, vagy a feneke mérete és neki így jó, csináltassa meg,szíve joga, tőlem biztosan nem kap leszólást. Bár őszintén megmondom, azért szerintem van egy határ. Pl mikor egy vaskerettel együtt 50kg-os nő E kosaras melleket csináltat magának vagy úgy feltöltik a szájukat,mint egy lufi.
2022. máj. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Shaddark ***** válasza:
44%

Mert viccesek.

Feltölti az arcát botoxal és úg néz ki mint egy kirakati baba vagy Mr. Bean alteregója.

A helyzet az, ami önmagában komikum, szebb akar lenni valaki és elrondítja magát. Műcicik fizikát meghazudtoló természet ellenes ívekkel, robotfejek botoxal, régi idétlen rajzfilmeket idéző formátlan paplan szájak ...

2022. máj. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Mert irigyek. Mindenki szeretne annyi penzt hogy korrigaltassa magat, csak legtobbunknek nincs. Akinek van, az joggal varhat el jo pasit/csajt maganak es emiatt alulmaradnak a tarsas versenyben.
2022. máj. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
#5 A helyesírásból és stílusból olyan 8 általánosra tippelek nálad. Remélem, észre szoktad venni, amikor az ostobaságod miatt rajtad röhögnek. :D
2022. máj. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Shaddark ***** válasza:
100%

Igen, én is erre jutottam volna a helyedben.

Te is így elemezted ki?

"Műcicik fizikát meghazudtoló természet ellenes ívekkel" tipikus 8 általános végzettségre utaló fogalmazás.

"közben minden ócska szarral ugyanazt az eredményt próbálják elérni akár sokkal egészségtelenebb úton"

Ez pedig tipikus értelmiségi, későbbi szövegben leoltotta azt aki másként gondolkodik egy adott dologról. Így is kell, egy értelmiségi ne fogadja el mások nézőpontját, mert aki más véleménnyel van valamiről azt oltani kell ezerrel. Csakis és kizárólag neki lehet igaza, ettől értelmiségi az értelmiségi.

- Vagy talán csak adott kultúr-körökben igaz ez?

2022. máj. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez mindig a kedvenc indokom lesz, hogy "azért mert irigyek".

Igen biztos, mindenki aki leszólja a plasztikát (vagy egy bizonyos változatát) ők csakis irigyek lehetnek.

2022. jún. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!