Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit szerettek a...

Lányok! Ti mit szerettek a leginkább ha elsőre odamegy hozzátok egy férfi?

Figyelt kérdés

Mivel kezdjen ez férfi, akinek nagyon tetszik a kiszemelt lány?

(Persze látszólag a lánynak is szimpi a fiú)



2022. máj. 17. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Hívjon el sétálni.
2022. máj. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

Ha nem jön oda.


Vagy ha már odajön, nem randura hív egyből, hanem értelmesen próbál megismerni anélkül, hogy sarokba szorítana

2022. máj. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha elkezd beszélgetni, amelynek során betekintést nyerhetek az értékrendjébe, véleményébe, az élethez való hozzáállásába.
2022. máj. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Ha elkezd beszélgetni, amelynek során betekintést nyerhetnek a pénztárcájába. Utána dől el minden.
2022. máj. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

#4

Gondolom te pasi vagy, és próbálod lejáratni a nőket :) Túl átlátszó, legközelebb ügyesebben!

2022. máj. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ismerkedési segítséget szeretne. De itt az teljesen esélytelen, úgyis csak froclizni fogják. Minden kérdésnél az van.
2022. máj. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ez teljesen szituáció függő. Nekem minden kapcsolatom úgy indult, hogy csak barátkoztunk, semmi hátsó (kapcsis) szándék nem volt.

Én mondjuk lány vagyok, de minden barátommal tök spontán kezdődött az egész, összefutottunk a koliban a hűtőnél, és elkezdtünk beszélgetni, a másikkal meg szórakozóhelyen addig nézegettük egymást, míg szóba

nem elegyedtünk h deszar zene megy, vagy mittomén, aztán a kövinél már táncoltunk, aztán kimentünk sétálni h halljuk egymást.

Nem kell semmit erőltetni, spontán a legjobb szerintem.

2022. máj. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Mondja el, kire szavazott április 3-án, a többi ettől függ.
2022. máj. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!