Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már veled bunkó buszsofőr...

Volt már veled bunkó buszsofőr, eladó, ügyfélszolgálatos, vagy bármi hasonló ember? Elmesélnéd a sztorit?

Figyelt kérdés

2022. máj. 17. 16:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Felszálltam,köszöntem nem köszön vissza.Aztán megkér minket h nyissuk ki az ablakokat majd 8 meggálló múlva kiszáll a vezetőülésből és a világot szitkozódva becsukja és lezárja az ablakokat és mivel én voltam egyedül a buszon nekem szólt h ne nyissam má ki mer meg lehet sűni, és ha ki akaróm akkó most próbáljam meg mer' le vannak zárv.
2022. máj. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
megálló*
2022. máj. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Pár éve rendeltem egy webshopból (már nem tudom a nevét) a mountainbike kerékpáromhoz hátsó kereket, és egy féket. Erre küldtek egy magyar bicaj-hoz való kereket, és egy bmx-hez való féket. Felhívtam az ügyfélszolgálatukat, egy csaj vette fel a telefont. Elmondtam neki mi a gond, erre ő letagadta, hogy rossz termékeket küldtek volna. Úgy 5 percig pofáztam neki, mire elismerte, hogy tévedtek. Erre ő kezdett el győzködni, hogy jó lesz az a kerék és a fék az én biciklimhez. Ez szintén kb. 5 percig ment. Annyira okoskodott a liba, és mindezt olyan hangnemben, hogy teljesen felment bennem a pumpa. Végül kicserélték a cuccokat, de onnan azóta se rendeltem semmit.
2022. máj. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos. Tavaly nyáron történt, épp hazamentem volna a hétvégére a szüleimhez az egyetemről, így bőrönd volt nálam és azzal szálltam fel egy helyi járatos buszra, hogy azzal menjek ki az állomásra. Mivel a középső ajtó is nyitva volt és ott több a hely, nem úgy kell felpréselni magam a bőrönddel, így ott szálltam fel. Nagy csomaggal mások is így szokták. Lyukasztottam az ajtónál, majd mikor mindenki felszállt, szólt a sofőr, hogy menjek oda és mutassam a jegyem. Odaadtam neki, erre azt mondta, hogy ez nem jó, biztos nem is most lyukasztottam. Próbáltam neki mondani, hogy nyugodtan hasonlítsa össze máséval, ugyanolyan lesz a minta és az bizonyítja, hogy mostani, de nem érdekelte és széttépte. Utána meg mondta, hogy vegyek tőle újat. Nem akartam, mert szerintem ez baromi igazságtalan volt, erre elkezdett fenyegetőzni, hogy rendőrt hív. Utasoktól is próbáltam segítséget kérni, hogy aki mellettem állt, az erősítse már meg, hogy tényleg lyukasztottam, de mindenki csak csendben nézett, aztán mikor nem indult el a sofőr, csak beszóltak, hogy szálljak már le.

Nem tudom jól átadni, de nagyon megalázó és igazságtalan volt. Konkrétan sírva szálltam le és senkit nem érdekelt.

2022. máj. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Mikor egy Samsung telefonomnak meghalt a kijelzője (lila terjedő folt), a Samsung szervizes fickó első reakciója az volt, hogy biztos direkt ejtettem le. Nyilván nincs is jobb dolgom.
2022. máj. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Egy közvélemény kutató féle nő hívott fel egyszer, aki biztosításokkal foglalkozott és kérdezte, hogy zavarhat-e egy ajánlattal kapcsolatban, mondtam, neki, hogy ne haragudjon, de nem, nem érdekel, erre elkezdett velem veszekedni, hogy honnan tudom mégis, hogy nem érdekel, amikor meg sem hallgatom és ha viharkár éri a házam, akkor nem lenne jó a pénz, meg hogy a családom kedvezményes biztosításokat kapjon? Elmondtam neki normális hangnemben, hogy nekem nincs házam, a szüleim meg olyan biztosítást kötnek rá, amilyet akarnak és az én pénzemet ne ossza be, aztán közöltem vele, hogy ilyen stílussal ne reménykedjen sok szerződéskötésre, amire felháborodott és rámtette a telefont.
2022. máj. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Ó, rendszeresen. :D Az pl. már nem egyszer megtörtént, hogy álltam a buszmegállóban (jól láthatóan), erre a buszsofőr simán továbbhajtott, nem állt meg a megállóban (fél óránként jár a busz). Na meg az se ritka, hogy futok a buszhoz, és közvetlenül az orrom előtt csukják be az ajtót.
2022. máj. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Volt, nem köszönt, nem nezte a berletet mikor felszalltam eppen
2022. máj. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
7# ohh velem is megtorten, epp futottam, es pont elottem zarta be az ajtot. Tipikus troll
2022. máj. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Az extr.dig üzletlánc egybeolvadt egy másik nagynevű céggel.

Márciusban vettem tőlük valamit, ami hibás volt.

Visszavittem garanciális javitasra csakhogy az új cégnek román szervize van, ahonnan 1 hónap után visszaküldték javítatlanul avval, hogy biztosan én törtem össze. (pedig nem is törés hiba)

Azelőtt már volt dolgom extr.dig garanciális javítással, maximálisan korrekt és gyors eljárás volt.

Itt meg nekem kellett az üzletben magyarázkodni vevők és eladók előtt, hogy az olyan volt, nem törtük mi meg.


Nagyon kellemetlen helyzet volt!

2022. máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!