Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik lehet az igazság?

Melyik lehet az igazság?

Figyelt kérdés

2022. máj. 20. 00:33
A kérdező szavazást indított:
Adott szitut követően az azonnali megérzésed, gondolataid
20 milliószor átfuttatva a történések az agyadon és az abból levont következtetés
5 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig a kettőt ötvözöm, az a leghatásosabb.
2022. máj. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dzsoki ***** válasza:
100%
Valami konkrétum? Általában,hol így,hol úgy,esetleg ötvözve.
2022. máj. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igazából mind a 2 jó, néha jobb a gyors döntés, néha jó gondolkozni. De nem szabad túlzásba vinni.
2022. máj. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A megérzés is lehet jó.De nem a legbiztosabb.

Biztosabb a megfelelő tényekkel és érvekkel alátámasztott ill. levezetett logikus következtetés, ahol nincs helye kételynek vagy ellentmondásnak.

2022. máj. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mind a kettő lehet helyes. Éppen ez adja a nehézséget az életünknek, hogy nem tudhatjuk biztosan, adott szituációban éppen melyik a helyes.
2022. máj. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Emberi kapcsolatokról van szó. Első találkozás után úgy éreztem, hogy szimpatikus vagyok neki, aztán olvasgattam az interneten és már ott tartok, hogy biztosan csak túlreagáltam.
2022. máj. 20. 08:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Naaagy hiba. Engedd el a "netes tudományt" ismerkedésnél és hallgass a megérzéseidre. Ez nagyon szubjektív dolog, nem lehet benne objektíven állást foglalni, semmilyen sémát nem tudsz ráhúzni, mert minden ismerkedés egyedi.

Annyit még hozzáteszek, hogy azért még ha össze is illesz a kiszemeltel és megvan a szimpátia, mindenképp mérlegelj. Vannak körülmények, amik akadályozhatják a kapcsolat létrejöttét és ami független tőletek. Ilyen lehet pl. ha kiderül az egyik félről, hogy amúgy van egy gyereke, ugyanis nem mindenki lenne hajlandó bevállalni rögtön az elején egy gyereket is (pláne más fiaborját).

2022. máj. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor lehetséges, hogy a megérzésem lehetett az igazság?
2022. máj. 20. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!