Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarok mért nem gondolkoznak...

Magyarok mért nem gondolkoznak ha olyan drága országba lakni mind Svájc?

Figyelt kérdés
lehet 3 szor több a fizetés mind Magyarországon de a megélhetés is.

2022. máj. 20. 10:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
A megélhetés sok helyen nem ANNYIVAL drágább, mint amennyivel több a bevétel.
2022. máj. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
98%
A sok hülye svájci hogy nem tiplizett még le az országából, ha ott olyan szar.
2022. máj. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Svájcról van szó, nem pedig "sok helyről"
2022. máj. 20. 10:19
 4/26 anonim ***** válasza:
97%

#3

Értelemszerűen svájcot is belevettem a "sok hely"-be, nem tudom ezen miért kell fennakadni.

2022. máj. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
A magyarok gondolkozni, aztán elmenni Svájcba, ott magukat jól érezni és soha nem kérdezni baromságok.
2022. máj. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%

Miért...

Mint, és nem mind...



Az, h mi élhető, az relatív. A matek mindenkinek más. Ha számodra nem éri meg, akkor te nem mész.

Amúgy te mi volnál, ha nem magyar? Bár a helyesírásodból gondoltam rögtön, h nem az vagy, de ahhoz képest szépen beszéled...

(Irónia)

2022. máj. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
Bevetted a fogalmazásgátlót. Nyugatabbra a szolgáltatások kb. lekövetik az emelt béreket, de a termékek gyakran még olcsóbbak is mint itthon.
2022. máj. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem a monitor mögött ülve fogod megérteni... Beszélj olyannal aki kint él.

Rendes gyakorlati tapasztalatokat kell itt tudni, nem random emberek gondolatait, hogy milyen lehet vagy milyen nem.


Én sok esetben azt látom, hogy itthon sima itthoni fizetésből nehezebb megélni az országban, mint kint, kinti fizetésből... Számomra mindig nagyobb kérdőjel volt, hogy itthon hogy tudnak az emberek megélni, nem kint.

2022. máj. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%
8 bingóóó!
2022. máj. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
97%
Hát nézd, Svájcot nem ismerem, keresni kell valakit, akinek van ottani tapasztalata, de ha annyira szar lenne, szerintem lelépnének onnan a svájciak is. Nekem Svédországban él rokonom, ugyanabban a szakmában dolgozik, mint itthon dolgozott, csak itthon nem keresne annyit, mint az ottani fizetése, ott jobban megfizetik a szakmáját, mint amennyire azt a szakmát itthon megfizetik, így a kiadásai is más arányúak az ottani fizetéséhez képest, mint az itthoni kiadásai voltak az itthoni fizetéséhez képest, még ha drágábbak is a dolgok. Itthon gyakorlatilag nyomorgott, ott házat tudott venni, új autót tudott venni (ahol él, ott kell is, nagyok a távolságok). Megpályázott egy lehetőséget, így jutott ki, nekem nem volt ilyen.
2022. máj. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!