Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmenjek vagy ne?

Elmenjek vagy ne?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom egyik haverjának ma van szülinapja. Fura volt, mert a legjobb barátomon keresztül mostanában vele sokat találkoztam, nálam alapoztunk egy buli előtt, buli után nálam aludt mert vidéki stb.

Viszont először nem hívott meg a szülinapjára ezért kitaláltuk haverokkal (akiket szintén nem hívott meg, pedig igazán megtehette volna, főleg pl azt akinek most volt meghívva a szülinapjára a hétvégén), hogy összeülünk iszogatni meg stb.

Erre ma mégis meghívott. Nem tudom fura, mert egyrészt megbeszéltük a srácokkal,

Hogy oké akkor mi iszogatunk viszont nem akarnék ebből sértődés egyik részről, hogy csak azért sem megyek el, másrészt meg akikkel megbeszéltem az iszogatást sem akarnám őket cserben hagyni, mert mondtam hogy nálunk leszünk



2022. máj. 20. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Első lépésben eldöntöd, hogy TE melyik programon akarsz részt venni!

És utána a döntésed alapján lekommunikálod az érintett(ek)el.

2022. máj. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1)

"Köszönöm Józsi a meghívást, de már lebeszélt programom van akkorra!"

2)

"Srácok, az iszogatást egy héttel halasszuk el, mert a Józsi meghívott."


Én mondjuk az 1-es opciót választanám, mert egy későn érkező meghívásnál lehet arra számítani, hogy az illetőnek más programja van. Nem sértődhet meg.

Viszont a mellőzött haverjaid lehet, hogy megsértődnek.

2022. máj. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Bon voyage!
2022. máj. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a haverokkal maradnék, a szülinapos meg vegye tudomásul, hogy ne az utolsó pillanatban hívjon meg embereket.
2022. máj. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg a te döntésed. Mindkét esetben haverokról írsz, nem barátokról, szóval nagyon nem agyalnám túl.


Én azokkal lennék akikkel előbb lebeszéltem a dolgokat, a meghívást pedig megköszönném, de jelezném, hogy későn jött.

2022. máj. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőséged megpróbálhatnád elintézni hogy mindkettő beleférjen az idődbe.
2022. máj. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Végül mi lett?
2022. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Semmi nem mentem el, haverokkal voltam..
2022. máj. 22. 22:20
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
17%
Én elmennék. Jó messze...
2022. máj. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!