Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Büszke vagy szülőként a...

Büszke vagy szülőként a gyereke(i)dre? Többre vagy legalább annyira vitté(k), mint te?

Figyelt kérdés

Társadalmilag, pénzügyileg, státuszilag, családilag, emberileg kérdezem.


Nem azt kérdezem, hogy szereted -e, hanem hogy a nevelésedből és az ő emberi adottságaiból kijött-e valami plusz, mint a te életed?


Ja és nyilván 25-30 fölötti gyermekekre gondolok akik már elérhettek több mindent az életben.



2022. máj. 20. 16:35
A kérdező szavazást indított:
Büszke vagyok, rá(juk), mert közel annyit elért(tek), mint a szülei.
Nagyon büszke vagyok rá(juk), mert sokkal többre vitté(k), mint a szülei.
Nem vagyok büszke rá(juk), mert sokkal több lehetett volna benn(ük), mint amire vitté(k). Kevesebbet ért(ek) el, mint a szülei(k)
10 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Az hiányzik hogy büszke vagyok rájuk, mert bár kevesebbet értek el, de jó emberek és nem vagyok büszke rájuk mert féltékeny vagyok.
2022. máj. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Büszkék. Vállalkozó vagyok huszonévesen, heti 2 millió megvan átlagosan.
2022. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Kevesebbet ért el mint én, de színvonalasabban él.

Sajnálom hogy nem tanult, nem lett jó szakmája.

Nem volt felügyelet alatt 14 éves korától.

Szó szerint minden nap dolgoztam hogy eltudjam tartani magunkat és ne vigyék el a házunkat. Az apjától akkor már elvoltam, alkoholista volt

A lányom lézengő életet élt. A szórakozás és a pasizás volt az " élete " . Nem tudtam nevelni . Teljesen kudarcotvallottam. Mivel a sok munka miatt elhanyagoltam mindent megvettem neki amit kért.

Azóta is elég makacs és követelőző maradt egyébként. De a normál keretek között.

11.ben ott hagyta a sulit. Elment pultozni. 23 éves volt amikor megjott az esze. Lerakott egy Okj-s szakmát. És mivel nagyon megnyerő kisugárzása és jó beszélőkéje van, szakma hiányában is jól fizető állást kapott. Nagyon szerencsés jellem.

Büszke vagyok rá mert a jég hátán is megél. Talpraesett. És nem züllött el annyira mint amennyire lehetett volna tizenévesen amikor nem figyeltem rá...

Nagyon okos egyébként , tapasztalt , életrevaló. Azóta jól fizeto munkája, 1 éves kisfia és saját házuk van ami nekünk sose volt.

Minden rossz ellenére büszke vagyok rá. Az hogy nem vitte többre csak magamnak köszönhetem.

2022. máj. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Kedves #3, te nagyon jó anya voltál, ne ostorozd magad. A lehetőségeidhez képest mindent megtettél a gyerekedért, és a lehető legjobbat hoztad ki mindabból, amit egyedül kellett két ember helyett elérned az alkoholista apuci kiesése miatt. Te igenis a legtöbbet igyekeztél kihozni az élethelyzetetekből, a lányod útja pedig végül jóra fordult.
2022. máj. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem csak iskolázottságban lehet valakinek többre vinni, hanem nekem legalább olyan fontos hogy mondjuk társadalmilag, elmegy szociális munkásnak nővérnek tanárnak amik ugye pénzben nem megbecsült szakmád de tudnak nagyon hasznosak lenni- és abban teljesedik ki.
2022. máj. 20. 17:22
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egyszerűen szeretem őket mindenféle feltétel nélkül.
2022. máj. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na látom le lettem pontozva pedig csak válaszoltam a kérdésre. Irigyeknek üzenem, hogy rátok is csak irigykedjetek mint most ti rám, sose sajnáljanak titeket, én jót kívánok nektek, miközben ti irigykedtek
2022. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!