Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van bármiféle értelme az életnek?

Van bármiféle értelme az életnek?

Figyelt kérdés

A létezésünk valójában céltalan és értelmetlen összességében!?

Jelentéktelen porszemek vagyunk,lényegtelen a létünk és jelenünk!?



2022. máj. 20. 23:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Nincs semmi értelme.
2022. máj. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell értelmet adnod neki, nincs egy elrendelt dolog, hogy azt KELL megvalósítanod!
2022. máj. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
Az élet értelme az, hogy meghalunk... a halál értelme az, hogy éltünk. :)) Ez csak az én agymenésem, nem kell komolyan venni (vagy igen?) ;)
2022. máj. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Hát ez így elég komplikált. Nem konkrét céllal vagyunk a földön, hanem mert az anyáink megszültek. Az, hogy boldogok vagyunk-e, az tőlünk függ.


Pl én nem szerettem az osztálytársakat a gimiben, ezért énekkaros lettem, ott lettek barátaim és azt tehettem amit szerettem.


A munkára nem panaszkodok, de nyilván nem fog feltölteni, viszont minden munkanap után elmefyek valamerre sétalniés a hétvégére is szervezek magamnak egyedül végezhető programokat, pl túra, múzeum, opera, stb.

2022. máj. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed éppen.
2022. máj. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Annyi az értelm, hogy boldogan élj amíg csak lehet.
2022. máj. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Kovács Eutanázia ***** válasza:
100%
Az élet egy hullámvasút, amire befizetnek a beleegyezésed nélkül. Aztán ha nem bírod a hullámvölgyeket, csak annyit mondanak, hogy ugorj ki.
2022. máj. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%

Nincs értelme.


Nincs célja.


És pont emiatt nincs semmi kötelességed, tehát azt csinálsz amit akarsz. Senki nem kényszeríthet semmire, hiszen a te saját életedről van szó. Ha valamit akarsz akkor csináld meg.

2022. máj. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Kovács Eutanázia ***** válasza:
93%

8. "azt csinálsz amit akarsz"


Ezt melyik bolygón lehet?

2022. máj. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

9:


Gondolj bele.


Végülis bármit megtehetsz. Persze lehet hogy lesznek következményei a civilizáció szabályai miatt, de szó szerint azt csinálsz amit akarsz. Persze vannak szélsőséges esetek (pl egy afgán három gyerekes nőnek nehéz hirtelen milliárdosnak lenni) de ha az ember csak arra koncentrál hogy őt mi teszi boldoggá akkor tényleg a legtöbb esetben a belső, vagy az áttörhetetlennek tűnő külső korlátok legyőzésén múlik az egész.

2022. máj. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!