Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire lehet a megérzésekre...

Mennyire lehet a megérzésekre támaszkodni emberi kapcsolatok tekintetében?

Figyelt kérdés
Például, hogy valakinek szimpatikus vagyok vagy ellenszenves. Általában mindenkinek szokott lenni ezzel kapcsolatban megérzése, az a kérdés, hogy ez releváns-e.

2022. máj. 24. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
26%

Nekem teljesen.

Egyrészt megérzéseim előtt is volt annyi elemzői képességem, hogy akár egy kép alapján bármit megmondtam az emberről.

És a megérzéseim után kialakult egy olyan, hogy nem fizikai kapcsolódás alapján bármit láthatok bármilyen élőlény elméjéből. Szóval ha éppen nem vagyok úgy, hogy az elemzés szóljon, akkor a megérzés fog. Amikor az jelez, akkor meditálok, megnézem mizu, és ennyi. Tudom.


Még sosem tévedtem.


Egyszer sem.


Több tíz ezer elemzésen vagyok túl, és sok száz mentális betekintésen.

2022. máj. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek többségénél ezek a megérzések mindig be szoktak jönni, én sem tévedtem még ilyen téren. Feltételezem hogy ez annak is köszönhető hogy a kommunikáció nagyobb része non-verbális módon zajlik le, mint hanghordozás, testbeszéd, apró jelek stb. Tudatosan ezeket senki sem fogja ott helyben dekódolni vagy észrevenni, de tudat alatt viszont igen. Ezért fordulhat elő az hogy bizonyos emberekkel kapcsolatban lehetnek megérzéseink, amit lényegében a vele való múltbéli beszélgetések és tapasztalatok határoznak meg, és főleg az hogy tudat alatt érzékeljük azokat a nem nyelvi jeleket amiket használnak.

De szerintem ezek a megérzések az idő múlásával egyre pontosabbak lehetnek, illetve akkor is hogy ha valaki analitikus beállítottságú.

2022. máj. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!