Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még probléma utcán mostaná...

Van még probléma utcán mostanában kötekedő emberekkel vagy cigányokkal?

Figyelt kérdés
Ha van történet, jöhet

2022. máj. 25. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Múlt szombat Bp belvárosban este sétáltam(Király utca)2 nagydarab szteroid cigany elállta a járdát a bérelhető rollerrel,én át akartam köztük menni de nem fértem el.Mondtam nekik nem a járdán kéne ácsorogni,erre hőbörögnek meg meglök az egyik.Mondom ezt meg ne probáld még egyszer és kuss lett.Sztem csak azér mert 189cm vagyok.
2022. máj. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Romákkal? Baj? Ebben az országban? Ne viccelj.
2022. máj. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mitől múlna el? Csak egyre rosszabb, tekintve hogy a politikusok meg a hatóságok semmit sem tesznek a probléma ellen, a hétköznapi ember meg szintén semmit nem tesz, csak azért mert neki nem is szabad, mert ha visszaüt/szúr/lő akkor ő megy börtönbe.

Amíg ez a kormány lesz erre megoldást ne is várjunk. Hiszen a bűnözők begyűjtéséből nem lehet sinkofálni. Pedig mondjuk egy jó börtönépítési közbeszerzésen tuti csurranna-cseppenne valami...

2022. máj. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában már én kötök beléjük mert hiányzik, de nincs semmi.
2022. máj. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
#4 Menjél akkor a Blahára, Népszínházba, Nyugati aluljáróba, Diószeghyre, ilyesmi helyekre ha vágyod a kötekedést a kisebbséggel, hidd el nem fogsz csalódni.
2022. máj. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Menj Borsod,vagy Tolna megyébe.

Ezeken a helyeken se jobb.

2022. máj. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Én személy szerint az összes anti-rasszista/libsi,kakievő,sablonagyú,identitásmentes agyhalottat összezárnám velük.
2022. máj. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
5. Az messze van, ott józanul is eltévedek. 7. Ja azt végig ordibálom fél Miskolcot hogy miért ilyen csicska mindenki, azt meg se vertek, ami azért tényleg fura.
2022. máj. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
6.*
2022. máj. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4-es: nem vagy jobb, mint ők. Egyébként te csak egy fotelhuszár lehetsz: életedben nem mertél kötekedni, életedben nem verekedtél még... Mit érzel, mikor névtelenül hazudozol egy fórumon?
nov. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!