Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha meglátnátok egy idegen...

Ha meglátnátok egy idegen ember telefonjában egy képet, amit éppen most lőtt rólatok, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Mondjuk tömegközlekedésen, vagy valami olyan helyzetben, ahol egymás mellett ültük/álltok és rálátsz a telefonjára.

Ilyenkor szerinted hogyan érdemes viselkedni? Ha szólsz neki, az is ciki, mert hát ugye kiderül, hogy belenéztél a telefonjába, ugyan miért tetted...

Viszont azért ezt annyiban hagyni is elég nehéz.


2022. máj. 27. 14:05
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy a kép készítésének pillanatát nem láttad.
2022. máj. 27. 14:05
 2/14 anonim ***** válasza:
37%

Milyen ciki dolgot tudott vajon lefényképezni, amit a tömegközlekedési eszközön csinálhattam? Kb semmit.


De kezdjük ott, hogy nem nézek rá a másik telefonjára. Ha meg lefotózott, hát lefotózott. Hűha. Mit tud vele kezdeni?

2022. máj. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Rendőrt hívni. Egy elmebeteg exferj után vagyok. Magánnyomozó lesett stb.
2022. máj. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Ezt véletlen észrevételnek hívják, és igen, felszólíthatod, hogy legyen szíves törölni, a lomtárból is.
2022. máj. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
megkerdeznem miert fenykepezget az engedelyem nelkul, es felszolitanam hogy azonnal torolje, rendorrel is fenyegetoznek
2022. máj. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"Milyen ciki dolgot tudott vajon lefényképezni, amit a tömegközlekedési eszközön csinálhattam? Kb semmit."


Ilyet sehol se írtam, hogy ciki dolgot fényképezne le az illető. Simán csak lefotóz, hogy éppen mit csinálsz a képen, vagy melyik testrészed van a képen, az lényegtelen. A lényeg, hogy rólad készít egy képet.

Feltételezem férfi vagy, azért nem érted a súlyát ennek.

2022. máj. 27. 14:32
 7/14 anonim ***** válasza:
10%

Nő vagyok, de rohadtul nem érdekel. A közterületi kamera is felvesz, nem? Semmivel se gázabb.


Sőt, ha a városban látok turistákat, akik pont akkor fényképezkednek, mikor én is a közelben vagy a háttérben vagyok, akkor megkérem őket, hogy töröljék ki, vagy nem rakják fel a közösségi oldalakra, mert én is rajta vagyok? Ennyi erővel..

2022. máj. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Én ilyenért lefejeltem egy nekem ismeretlen csávót. A mentő vitte el. A bíróságon kiderült hogy a zaklatásomra bujtották fel. Végül engem felmentettek a testisértés alol, őket meg bűnszervezetben elkövetett zaklatásért, testi sértésre való felbújtásért 1,5 év letöltendőre jogerősen elítélték.
2022. máj. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"Nő vagyok, de rohadtul nem érdekel. A közterületi kamera is felvesz, nem? Semmivel se gázabb."


Hihetetlen, hogy nem érzed a különbséget egy közterületi kamera, illetve egy direktbe téged sunyiban lefotózó ember között.

2022. máj. 27. 14:53
 10/14 anonim ***** válasza:
11%
Kérdező, te mitől félsz, mit fog egy idegen ember csinálni egy olyan képpel a telefonján, amin mondjuk éppen az látszik hogy a buszon kapaszkodok?
2022. máj. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!