Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valóban létezne olyan, hogy...

Valóban létezne olyan, hogy két embernek találkoznia KELL?

Figyelt kérdés
Egyik barátommal ma erről beszélgettünk és azt mondta, hogy szerinte vannak emberek, akiknek találkozniuk kell egymással. Ha nem sikerül a) verzión keresztül, akkor majd sikerül b)-n, mert nekik dolguk van egymással. Az lenne a kérdésem, hogy ti hogy vélekedtek erről.

2022. máj. 27. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Igen van, nekem sikerült viszont 2ev után a lány meghalt

Azóta se tudom megértenia sors miért hozta ez, mikor azt a szemek, t találtam meg akit nekem teremtettek

Imadtuk egymást

2022. máj. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom a történteket! Viszont azt honnan tudtad vagy érezted, hogy nektek találkoznotok kellett? Ezt érzi az ember? Mitől lesz egyértelmű?
2022. máj. 27. 22:40
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Van, csak az esetek többségében az emberek ezt nem veszik észre, vagy nem időben.
2022. máj. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Én ebben nem hiszek.
2022. máj. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%
De az incelekkel mi a helyzet? Nekik miért nincs az életükben olyan, akivel találkozniuk kell?
2022. máj. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

#5 Muszáj mindenhol rontani a levegőt? huss-huhh


Amúgy szeretnék hinni ebben, annak ellenére hogy nem vagyok spirituális ember.

2022. máj. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%
Tényleg kíváncsi lennék rá, hogy mit mondanak arra az ezotéria hívők, hogy az inceleknek a sors nem küld soha senkit.
2022. máj. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. máj. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok, facebookon egy kutyas csoportban ismertük meg egymást, soha nem találkoztunk volna össze utcán

Nem egy városban, megyében éltünk, nem anyagiak téren nem egy szinten

Ő egy álomvilagban élt, jómód a köbön...

Nem tudom elfogadni miért kellett meghalnia

2022. máj. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

23:18

nekik most ebben az eletukben ezt kell megtapasztalniuk.. muszaj igy valamilyen szinten darabokra szedve (eletekre szedve) megelni a dolgokat, mert egy eleten keresztul lehetetlen megelni minden letezo erzest.. na es ezert

2022. máj. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!