Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kell hazudni?

Hogyan kell hazudni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 28. 19:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Rágondolsz az igazságra, de az ellenkezőjét mondod.
2022. máj. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Hazudd azt hogy nem vagy terhes.
2022. máj. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem erre gondolok. Nem értitek.

ASD van nekem és nem tudok, túl hamar lebukok vagy nem bírom ki és elmondom a szüleimnek. Azt mondták, hogy hiába hazudok azonnal rájönnek. És tényleg mindig rájöttek.

2022. máj. 28. 20:00
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hét akkor nagyon nehéz lesz inkább gyakorolj valaki idegenen osztálytársadon haverodon és idővel bele jössz,kezd valami apró pitiáner dologgal.
2022. máj. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Rendben.

De pontosan hogyan kell?

Hogy ne derüljön ki a hangomból és a testem felvett alakjáról hogy hazudok?


Mondjuk asd miatt úgyis szokatlanul viselkedem, de valahogy így is hamar rájönnek

2022. máj. 28. 20:08
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

Alávaló dolog a hazudás. Cselekedj úgy, hogy ne kelljen hazudnod, csak a színtiszta igazságot kelljen mondanod. Az emberek megbecsülnek érte.

Nekem csak egyszer hazudhat valaki, mert ha rájövök soha többé nem tudnék benne megbízni.

2022. máj. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Rendben hatos.
2022. máj. 28. 20:19
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Ezt gyerekként kellett volna elkezdeni. Én profi hazudozó vagyok, néha még magamon is meglepődöm. Hazudni nem szép dolog, de ha olyan ez ember környezete, mint az enyém, kötelező. Én úgy teszek mintha magam is elhinném a hazugságot. 30/f
2022. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

Vagy hitesd el magaddal, hogy az az igazság és akkor könnyebben adod elő.


Vagy másképp fogalmazd meg, úgy, hogy "igaz legyen".


Pl egyszer vettem valamit ami nem volt jó anyukámnak, egy másik márkát szeretett volna, arra kért, hogy cseréljem ki.

Ez külföldön volt és nem tudtam ezt mind elmondani az adott ország nyelvén, plusz cikinek is éreztem (kamaszként minden ciki volt nekem), ezért a zsebpénzemből megvettem a masik márkát, az eredeti terméket eldugtam a szobámban.

Amikor anyukám rákérdezett, azt feleltem, hogy sikeresen hozzájutottam a másik termékhez és így az eredeti termék már nincs többé a fürdőben. Ez így igaz is volt, nem volt a fürdőben, mert a szobámban volt, de ő azt hitte, hogy arra céloztam, hogy sikerült kicserélnem, közben ez nem történt meg.

2022. máj. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Gyakorolni kell. Kezdj kisebb hazugságokkal. És nagyon fontos a testbeszéd... nézz utána, hogy mire kell figyelned.
2022. máj. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!