Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy szorongó felnőttből lehet...

Egy szorongó felnőttből lehet valaha sikeres ember?

Figyelt kérdés
El vagyok keseredve nagyon, most végeznék az egyetemmel, de annyira szorongok mindentől, hogy nem tudok bejárni órákra. Fáj nagyon, hogy mindig megfutamodok, nagyon szeretném ezt a szakot, de mindig kudarcot vallok, mert gyáva vagyok. Van esély rá, hogy felül tudok kerekedni a félelmemimen és szorongásaimon és egy normális ember leszek?

2022. jún. 1. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Lehet.

És igen.

Jézusban bízz. Ő feltámadt a halálból és szeret téged.

2022. jún. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

"Jézusban bízz. Ő feltámadt a halálból és szeret téged."

XDDDD mikor jehova tanúja felszabadul az internetre

2022. jún. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
84%
1.Jajj de utálom mikor akaratlanul is másokra buzdítják a vallást...tudod nem mindenki hisz istenemben, nekik papolhatod ezt ez még nem hozza rendbe a szorongást.
2022. jún. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom. Én vallásos vagyok a magam módján, lehet jobban, mint egy-két képmutató templomban ücsörgő. Szinte napi szinten imátkozok gyerek korom óta, igyekszem jó lenni és mégis boldogtalan vagyok. A saját hülyeségeimből elcs.szett dolgokon semmi sem segít, meg még sorolhatnám. Persze, legyek hálás, mert valakinek rosszabb nálam is. Ez egy undorító felfogás, mert engem nem nyugtat más szenvedése, 2, nekem ettől nem lesz jobb, ugyan úgy boldogtalan, sikertelen és magányos leszek. Szóval ne pumpold másokra a vallást, mert attól még nem lesz jobb az élete és nem oldja meg a problémákat. A sorsunk előre megvan írva meg a lusta és/vagy gyáva emberek mottója. Egyszerűbb elfogadni a sz.rt, mint igyekezni kimászni belőle.
2022. jún. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Első vagyok:

Az Istenbe vetett hit nem mond semmi olyat, hogy fogadd el a szenvedést és ne tegyél semmit, hogy jobb legyen.

És az embernek szabad akarata van arról, hogy hogyan dönt, nem kell azt gondolni, hogy ez előre el van döntve. Az ember kezében van, hogy hogyan dönt és ettől függ bizonyos mértékben, hogy mi hogyan történik.

Különben nincs értelme annak, hogy az ember kárhoztatja magát, inkább nézzen arra ami jó. Persze sok dolog van, amit elrontott az ember, de az már megtörtént, a lényeg ilyen szempontól, hogyjól tegyen az ember amennyire tud.

Én pedig ugyanúgy ajánlom a kérdezőnek az Istenbe vetett hitet. Az Isten meg tudja oldani a gondokat, nincs neki semmi lehetetlen és szeret.

Ez mindenki másnak is fontos és jelentős információ.

De a lényeg, hogy a kérdezőnek segítsünk és válaszoljunk. Ne egy vita alakuljon ki a kérdéshez.

2022. jún. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, persze.


Nézd meg, mennyi híres színész, énekes is küzd mentális problémákkal. Viszont nagyon fontos a kezelés, mert sokan a sikereik ellenére is sajnos bódító szerekhez nyúlnak, vagy öngyilkosságot követnek el. Fontos, hogy időben orvosold a problémát, ne hagyd elhatalmasodni a szorongást.

2022. jún. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkorban tönkretett, extran szorongó, disszociáló emberként mondom, hogy nem, sajnos nem lehet…
2022. jún. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

Sajnos eltorzult a belső világod.

Lehetséges a gyógyulás, de ez évekbe fog telni.

Alap, hogy a mentális beteg, értékrendi válságban szenvedő embereket kerüld. Sajnos a magyar társadalom tagjainak nagy része ehhez tartozik. Fontos lenne a lelki és képzelőerő fejlesztés, új szokásokkal összehangolva, gyakorlatias módon.

Sajnos az emberek nagy részében még nem tudatosult, de kérdező, nagyon fontos megértened, nem vagy azonos sem a gondolataiddal, sem az érzelmeiddel. Meditáció ezért szükséges, vagyis a gondolat- és érzelmi tudatosság kifejlesztése miatt.

2022. jún. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!