Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha eldontom fixen hogy 1...

Ha eldontom fixen hogy 1 honapon belul ongyilkos leszek ha nem valtozik az eletem, akkor vajon megvaltozik az eletrol a velemenyem?

Figyelt kérdés

Fejlodni, haladni fogok, batrabb leszek vajon ha eldontom ezt vagy minden rosszabb lesz?

Tudom, hogy mindenki mas szemelyiseg de ti hogy lennetek ezzel?


2022. jún. 5. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Sokszor akkor is szopás az életed, ha próbálsz ellene tenni, hiszen vannak külső tényezők is. Én azt gondolnám, hogy nem ajánlott a dolog, mert ha nem lesz jobb a kilátásod az egy hónap letelte után, akkor már nem a fejlődésen fogsz gondolkozni.
2022. jún. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
De hozzáteszem, hogy nem vagyok se pszichológus, se pszichiáter, javaslom a gyakori helyett fordulj szakemberhez.
2022. jún. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Végülis ezzel egy ultimátumot adsz magadnak. 1 hónap alatt minden a feje tetejére állhat,jó ertelemben is. Szerintem tudat alatt mindenki küzdene hogy ne tegye meg, és talán még olyan döntéseket is hozna amik jó irányba sodornák az illető életét. Ahogy telnénrk a napok, ahogy fogyna az idő..szerintem minden átértékelődne benned is meg bárkiben is. Máshogy tekintenél a legapróbb dologra. Én már voltam egy hasonló helyzetben szóval hát gondolom mondhatom hogy.. tapasztalatbol mondom? Nagyon fura erzes volt de maradtam mert nem is akartam igazán menni.
2022. jún. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 hgwell ***** válasza:
18%

Keresnék egy közeget és bemennék velük egy hatalmas erdöbe 5hónapra építeni fa es buckahazakat es erdobol nem kimenni hanem csak ott egy patakmellett a hegyi levegoben elkeritve boszorkányjelekkel es vastag bozotos tuskes bogancsokkal az erdot es az elkeritett bogancsosba pedig csapdakat epiteni

majd bentebb ment volna az ivoviz es allattenyesztes es gyumolcsfa ultetes neha vadaszat maguk keszitettek volna a fogkefet a sertes zsirjabol es a tehen tejébol valamint gyogynovenyekbol es kvarckristalyporbol fogkremet es lenne egy ketto konyv vagy csak egy konyv amiben minden benne van.nemhiaba szuletett meg a biblia sem. Sajat konyvet irhatnanak ki mit csinalt mikor hogyan es papirra vethetnek.

Es mindig lenne egy duhos aki kitalal valami fejlesztest es ujitast mint fegyver vedjuk meg magunkat stb...

2022. jún. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Egy hónap alatt nem igazán lehet ilyen nagyot lépni. Inkább egy évet adj, és kezdd pszichológussal. Persze neki ne mondd el az öngyilkosos kihívásodat, hanem csak segítsen neked a többi dologban.


Egy asszertivitást is sajátíts el, hogy megértsd végre, mit miért csinálnak az emberek, és hogy valójában mennyire tudattalanok saját magukkal (mint te is). Utána uralkodj rajtuk!


Ha kell, akkor változtass bármilyen.eytrémet, feszegesd a határaidat, xarj le mindent.


Ja, de mindenképp kerüld a tudatmódosítókat! Se alkohol, se fű, se semmi! Ezeket az utolsó hétre tartogasd!! Addig vedd ZÉRÓ-ra!

2022. jún. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Nem szabad öngyilkosnak lenni!

Vannak jó dolgok is az életben. Például a céljaid, ha vannak.

Az élet csodás dolog, akkor is ha valami rossz.

2022. jún. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
10es. Ilyet hiába mondasz egy boldogtalan embernek. Nem szereted az xy étel ízét? Pedig finom és egészséges! Na most felnyitottad a szemét
2022. jún. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Mondjuk kíváncsi vagyok, hogy fogod rádzánni magad, ha véletlen mégsem jön össze a jobb élet...csak mert én évek óta próbálom rávenni magam, de túlságosan félek megtenni.
2022. jún. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
A Feldmár András azt mondta, hogy ha öngyilkos akarsz lenni, menj el 3-4 hétre valahova, ahol teljesen egyedül leszel. Legyen nálad valami, amivel öngyilkos tudsz lenni, de semmi más. Sem könyv, tv, rádió, telefon, újság, semmi. Ha a 3-4 hét letelik és még mindig öngyilkos akarsz lenni, akkor ott a lehetőség.
2022. jún. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy megy az élet kérdező?
2022. jún. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!