Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire okoz problémát...

Mennyire okoz problémát reggel kikelni az ágyból?

Figyelt kérdés
...már ha időre mész valahova.
2022. jún. 6. 11:18
A kérdező szavazást indított:
Rögtön kipattanok és már pörgök is.
Gyorsan felkelek és szép lassan beindulok.
Rövid "fetrengés" után magamhoz térek.
Jó ideig eltart mire ráveszem magam hogy kimásszak az ágyból.
Sokáig fekszek ébredés után, nem sietem el.
32 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mivel fiatal vagyok, és nincsenek mozgásszerveket érintő problémáim, így meg szoktam birkózni a feladattal.
2022. jún. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz, felkelni is alig tudok utána meg még legszivesebben órákig csak feküdnék az ágyban
2022. jún. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eléggé, sajnos.
2022. jún. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos nagyon, pedig régóta járok dolgozni minden reggel. Még mindig nem tudtam hozzászokni. A felébredés része még megy is, de a napi rutin elindítása minden reggel nehezemre esik. Próbáltam már, hogy korábbra állítom az órát, hogy legyen még 30-40 percem feküdni, de akkor is nehezemre esett felkelni. Szerintem aki ilyen típus, annak csak akkor megy könnyen a kelés, ha valami jó dolog vár rá aznap. Pl ha a repülőtérre kell menni, akkor máris jobban megy a kelés, de munkanapokon minden reggel szenvedés.
2022. jún. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megszólal az ébresztő kinyomom és felkelek.


Nekem ez nem okoz gondot.


Mivel kutyáim is vannak nekünk napi rendünk szóval megszokás is

2022. jún. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
Az ágyból kikelek rögtön ahogy kinyomtam az ébresztőt de utána órákig csak a reflexeim vezérelnek.
2022. jún. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megfigyeltem magamon, hogyha egyedül kell mennem valahova időre, elég egy 10-15 perc arra, hogy az ágyban fekve összeszedjem magam. Viszont, amint a szüleimmel, vagy régen a szobatársaimmal, akkor már rögtön többi idő kellett/kell hozzá. Próbálok erre nagyon odafigyelni, mert könnyen születhetnek belőle konfliktusok.

Amint kikeltem az ágyból, már nincsen gond, nem is rám kell várni, csak a napom elkezdése sikerül helyenként kicsit döcögősebben, mint kellene.

2022. jún. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!