Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Katonák segítségére lenne...

Katonák segítségére lenne szükségem. Szerintetek hazudik nekem?

Figyelt kérdés
Már február óta ismerkedem egy sráccal, aki katona. Állítása szerint nem is akármilyen, hanem valami elit osztagban van. (Ennél pontosabbat nem tudok, mert sosem volt hajlandó többet mondani.) Már számtalanszor szerettem (szerettünk ?!) volna találkozni, de mindig az utolsó pillanatban lemondta azzal az indokkal, hogy behívták, és hát muszáj mennie. Vagy hogy jajj, most tudták meg, hogy holnap indulnak külföldre kiképzésre. Az első ilyennél még megértő voltam, de a harmadik-negyedik alkalomnál már elfogyott a türelmem, és egyre inkább kétlem, hogy igazat mond. Én ugyan semennyire sem ismerem ezt a világot, így nem tudom, hogy működnek ezek a dolgok, de úgy gondolom, hazudik. Ti mit gondoltok?

2022. jún. 10. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván hazudik ehhez katonának sem kell lennie az embernek....mindenkinek arra van ideje ami fontos.
2022. jún. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

Hazudik.

Üdv egy katona.

2022. jún. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
97%
Hazudik.
2022. jún. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Hazudik, később majd pénzzel akar lehúzni.
2022. jún. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem hangzik valódinak egyáltalán.
2022. jún. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Ilyesmi lehet ez

[link]

2022. jún. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, sejtettem, de köszönöm mindenkinek a megerősítést! Azt nem gondolnám, hogy pénzt akarna kicsalni vagy ilyenek, mert a Fb. profilja teljesen valós. Inkább arra gondolok, hogy csak unatkozik, és így szórakozik, vagy esetleg várja otthon amúgy az asszonyka.
2022. jún. 10. 22:33
 8/11 anonim ***** válasza:
97%

nagyon gyanús, hazudik. Ha egy kicsit hihetöbben tünne nekem, akkor megfordítanám és rákérdeznék hogy egyáltalán mikor lenne ideje, meg ilyesmi, és ha akkor is csak kifogásokkal jön, akkor töröld, tiltsd le.


De jóformán 100% hogy hazudik.

2022. jún. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
7%
Biztos kommandós.
2022. jún. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű igen, hogy vaj van a füle mögött, ilyen egyik helyőrségnèl sincs.


Üdv

egy katona

2022. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!