Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi miatt érdemes élni és...

Mi miatt érdemes élni és küzdeni még akkor is ha sok a nehézség?

Figyelt kérdés
Nektek mi az ami miatt tudtok küzdeni nap, mint nap? Mit tegyen akkor az ember ha már nincs egészsége és már nem is lesz, olyankor nehéz megtalálni a boldogságot

2022. jún. 14. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mindig arra gondoltam, hogy minden csak átmeneti. De én folyamatosan teszek érte, hogy boldog legyek. Írd össze egy listáa mik azok amik boldoggá tennének és apránként érd el ezeket a célokat! Ha nem teszel semmit ne várj aült galambot! Kitartás!
2022. jún. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ErniE76 válasza:
A családom (és magam) boldogulásáért.
2022. jún. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A választ MAGADNAK kell megadnod.
2022. jún. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát én most 39 évesen cseppentem bele a kemény életbe. Teljesen le vagyok törve. Apával együtt ápoltuk a beteg anyukámat, de apa két hete meghalt. Egyedül maradtam anyuval. Ráadásul itt a nagy kert és az állatok, amelyeket nem éri meg tartani, tehát meg kell szabadulnom tőlük minél előbb, plusz még gondoznom kell a nagy telket. Minden rám szakadt és pluszban itt van még a nagy szomorúság apa miatt. Mindenről ő jut eszembe.


Van párom is, de ő nem nálunk lakik, igaz csak pár km-re tőlünk, amikor tud átjön hozzánk, de nagyon hiányzik ő is, mert sokat dolgozik és most lenne nagy szükségem a jelenlétére, mert azt érzem sokszor, hogy összeroppanok lelkileg.


Akármilyen nehéz is az élet, amíg van csak egyetlen ember is, aki számít rám, fontos vagyok neki, addig élnem kell. Most anya ilyen, aki csak rám számíthat, párom is nagyon szeret és van egy 90 éves mamám az otthonban, akihez szinte csak én járok látogatni, én hívom telefonon és én fizetem be neki havonta a pénzt. Tehát mst iszonyatosan érzem magam minden nap, de túl kell élnem a még élő szeretteim miatt.

2022. júl. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, megkérdezhetem milyen betegséggel küzdesz, amely miatt el vagy keseredve?
2022. júl. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, Szklerózis Multiplex…
2022. júl. 15. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!