Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lenne a véleményed egy...

Mi lenne a véleményed egy ilyen reakcióra?

Figyelt kérdés
Ha valaki megkérdi hogy hogy vagyok én mindig egyből gondolkodás nélkül mondom hogy "jól, te?". Egyszer valaki akit kedveltem többször kérdezte hogy hogy vagyok én mindig azt mondtam hogy "jól". Aztán elegem lett hogy annyiszor kérdi, hozzá szóltam idegesen hogy "mért mind kérded hogy hogy vagyok? jól vagyok!" ezt azért mert nem bízom az emberekben, és hosszú lett volna elmondani az igazságot. Nektek sz@rul esett volna ha valaki így felel?Illetve mi lett volna a véleményed egy ilyen reakcióról?

2022. jún. 17. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerint normális napi 1x megkérdezni, hogy hogy van a másik találkozáskor.


Ha egy nap többször kérdezi meg tőled, akkor valamennyire érthető a reakció, de mindenképpen arra gondolnék, hogy picit primitív az aki ezt válaszolja és nem tanulta meg megfelelően kezelni az ilyen helyzeteket.

2022. jún. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem csípem,mikor mindennap 18-× kérdezik meg hogy vagy. Ráadásul ugyan az a személy
2022. jún. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Jól vagy?
2022. jún. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki így válaszolna nekem, annyit gondolnék magamban, hogy egy agresszív és primitív ember. Kerülném a későbbiekben.
2022. jún. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
De biztos jól vagy?
2022. jún. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2022. jún. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
🤣🤣🤣
2022. jún. 17. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!