Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szokott még valaki albumot...

Szokott még valaki albumot létrehozni Facebookon?

Figyelt kérdés
Nagyon retro dolog szerintetek?
2022. jún. 22. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
maga a facebook is retro dolog
2022. jún. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak generációs (meg sok egyéb) különbségek a Facebook-használati szokások között. 26 éves vagyok, az én generációm Facebookot még használ, de képet posztolni nagyon ritkán posztolunk, akkor is vagy száz évente új profilképet vagy tényleg nagy eseményt (pl. eljegyzés). Aki ki akarja posztolni, hogy Horvátországban nyaral vagy milyen finomat vacsorázott, legfeljebb történetben tenné. Vagy Instagramon, de akinek nem fontos a követőinek száma, az is inkább történetbe tenné ki.


A Facebookot igazából szerintem az én korosztályom többsége csoportok és oldalak miatt használja elsősorban, illetve a Facebook Messengerjét kommunikáció céljából. Fogalmam sincs, hogy a képnézegetés miért szerveződött ki az Instagramra.

2022. jún. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az fb sokak szerint maga retró, mint fentebb is írtàk, de inkább azt használom 21 éves létemre, mint a Snapchat, Insta, Tiktok meg egyéb baromságokat. Nincs is egyiksem. Fb-n beszélek 1-2 emberrel ritkán, és ennyi.

Egyébként van pár ismerősöm aki szokott albumot létrehozni, igen. Munkàkat tölt fel bele, például egyik cukrász, másik festő, stb.

2022. jún. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azt látom, hogy Facebookon az album és fotókezelés egy katasztrófa. Így nem is nagyon használja senki.


Facebookon alapvetően a posztok, csoportokban megosztott posztok amik relatív mennek. Az általam használt csoportokban túra leírások, beszámolók vannak, ahhoz raknak képeket.

2022. jún. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!