Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mostanában a buszokon miért...

Mostanában a buszokon miért ül ki ennyi ember a külső ülésre?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat buszozok és észrevettem, hogy rengetegen ülnek ki a külső ülésre. Ma például a teljes baloldalon így ültek, még a négyes helynél is. Jobboldalt kettő ember ült beljebb, a többi mind kívül. Az utóbbi hetekben állandóan ezt látom. Eddig is csináltak ilyesmit az emberek, de nagyon megszaporodtak. Nagyrészt öregek, de jópár fiatal is.

Miért jó ez?


2022. jún. 22. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán, mert sokan nem szeretnék, hogy melléjük üljenek? 🤷
2022. jún. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Bré sem akar hőgutát kapni az üveg mellett .
2022. jún. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nem szeretnék, ha melléülnének, másrészt nem szeretne ablak mellett ülni.
2022. jún. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb az,ha ilyenkor őket saját magukat kérdezed meg.Odaálsz középre és elkiáltod magad,hogy:Héj emberek,ti miért így ültök?!És az lesz a válasz,hogy:Mi közöd van hozzá?Üljél már le!Vagy szállj le,ha nem tetszik! XD
2022. jún. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Mert nem akarja hogy mellé üljenek, mert lehet utazási betegsége van vagy csak mert rá tud könyökölni a válltámaszra és még számtalan oka lehet.
2022. jún. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert az emberek hozzászoktak a covid alatt a jóhoz, a sok bűzös meg harákolós meg szörcsögős meg kötelezően terpeszbenülős idióta nem mászik a nyakukba, mert retteg a vírustól. Nőtt az igény a személyes térre, és (szerencsére) erről nehezen szokik le újra az ember.


Nekem inkább az az érthetetlen, hogy valakinek annyira ne legyen igénye a privát szférára, hogy félig üres buszon is a másik nyakába ül/áll, oszt még vérig is van sértődve, ha a másiknak nem tetszik.

2022. jún. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Életképteleneket állítja csak meg az a "azért ülök kívülre hogy ne üljenek mellém". Buszos koromban mindig megmondtam nekik hogy pattanjanak beljebb, egyik se mert ellenkezni. Nem is értem az embereket
2022. jún. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pl azért ülök kívülre, mert nincs kedvem felállítani a másikat, ha előbb szállok le, meg magyarázni neki, hogy “bocsi, leszállok”. Inkább ülök kívülre, aki leakar ülni az nyugodtan üljön az ablak mellé és majd felállok ha le akar szállni.
2022. jún. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert utálom, ha beszorítanak.
2022. jún. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Így nem ül más melléjük és nyernek egy kis plusz teret maguknak, anélkül, hogy valaki beszuszakolná magát melléjük, vagy épp ott terpeszkedne. Meg igazából így nyáron több az izzadt ember és nem mindenki szereti használni a dezodort, így az ilyen tagoktól is jobb tartani a távot. Pláne, ha nemcsak 1-2 megállót utazik.
2022. jún. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!