Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igaz, hogy szembe kell nézni...

Igaz, hogy szembe kell nézni a félelemmel?

Figyelt kérdés

#félelem #hamis #Szembenézzés
2022. jún. 24. 00:02
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ mi a félelmed. Peldaul: ha a hidakrol való leguras, akkor nem kell.
2022. jún. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Többnyire igen, mert az erősít. De figyelembe kell venni azt, amit az 1# jól megfogalmazott.
2022. jún. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

Ennyit mindenképpen írnék:

Az emberektől való félelem tőrt vet, de aki az Istenben bízik, az kiemeltetik.

2022. jún. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Kelleni nem kell, maximum ajánlott, attól is függ miről van szó. Úgy élsz ahogy akarsz, a te életed. Ha a sarokban akarsz gubbasztani, a te dolgod.
2022. jún. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
Miert kell még ide is idehozni istent? De rohadt idegesítőek vagytok, ezzel csak azt éritek el, hogy az embereket még távolabb lökitek a szaros vallásotoktól.
2022. jún. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

Csak bizonyos esetekben.


De ha mazochista vagy, akkor gyakrabban. :)


Viszont aki Istenben hisz, annak nincs félelme, mert tudja, hogy végül minden a javára válik, ezért tartja a mondás: akinek nincs hite, annak félelme van. :)

2022. jún. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem a hit nem egyenlő a vallással.


Pl. a vallás nevében ölni nem egyenlő a szeretettel, ami Isten legfőbb tanítása.


Szóval nem érdemes keverni a kettőt.


Kérdező!


Ne félj! De ne csinálj hülyeséget! :)

2022. jún. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha a félelmed irracionális ÉS gátolja a mindennapi életedet, akkor igen. Én pl a lepkékől félek. Ez irracionális, de nem gátolja a mindennapi életemet. Maximum az állatkertben nem megyek be a lepkeházba. Viszont régebben volt valamennyi szociális szorongásom, ezzel igyekeztem szembenézni, most már sokkal kommunikatívabb vagyok, mint pl gimiben.
2022. jún. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
Csak akkor kell mindenhogyan szembenéznünk a félelmeinkkel, ha nem kerülhetjük el őket. Minden más esetben választhatunk. Sok esetben felesleges is szembenéznünk azzal, amit egyszerűbb elkerülni.
2022. jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!