Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz ha valaki hajléktalannak...

Gáz ha valaki hajléktalannak hitt?

Figyelt kérdés
Olyan aranyos hogy segíteni szeretett volna, és most már látom hogy vannak ilyen rendes emberek is a világon, de kicsit kínosnak érzem hogy végül kiderült hogy nem vagyok az :)))

2022. jún. 24. 01:58
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem
2022. jún. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Engem is annak néztek! Kövér vagyok és nehezen találok magamra ruhákat. Így már évek óta ugyanazt a kabátot hordtam. Nem gondoltam, hogy csövesnek néznék ki benne, de egy csávó megdicsérte a kabátomat, majd megkérdezte, hogy éjszaka elég meleg? Köpni-nyelni nem tudtam. Utána láttam egy sztárocskát hasonló szerkóban lefotózva (zöldes kabát, alul szürke tréninggatya, sportcipő) és tényleg úgy nézett ki ő is, mint egy csöves! Azóta jobban ügyelek a külsőmre, és már kéregettek is tőlem azóta :D
2022. jún. 24. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

A, Nem, mert legalább valóban vannak jó indulatú emberek;

B, Baj, mert valamit változtatnod kell magadon, a környezeteden, ezt jelenti.

2022. jún. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Engem a saját anyám szokott hajléktalannak hívni, mert szeretem ha hosszabb hajam van férfiként.
2022. jún. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy csávó, aki nagyon sokáig irogatott nekem. Szerintem amúgy elmebeteg, mert elkezdte azt híresztelni, hogy ki együtt vagyunk, és amiért kiosztottam, hogy nem, ezért ellenem fordított egy csomó embert, még több ezres csoportokban írkàlt rólam mindenfélét. Na mindegy, ez mellékes. Szóval elmebeteg is volt, meg 23 évesen úgy nézett ki, mint egy egy csöves, rendszeresen annak nézték, és ezzel dicsekedett is. Elvileg még valahonnan ki is zavartàk, mert azt hitték, hogy hajléktalan. Slusszpoén: Külföldön dolgozik ez a csicska. XD (Három éve van kint, de egy szót sem beszél az adott ország nyelvén)

Ha téged is annak néztek, akkor tanácsolom, hogy fejleszd picit magad, öltözködés terén, igényesség terén, stb. Nem sértés, csak tanács.

2022. jún. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ, miért néztek annak. Mert vannak olyan fogalmatlan emberek, akik minden görnyedt emberre meg nem márkás ruhába felöltözött emberre azt hiszek, hogy hajléktalan. Ha viszont azért gondolják azt, mert igénytelen vagy magadra (büdös vagy, lyukas-koszos-gyűrött ruhákban jársz, kócos és zsíros a hajad meg a szakállad stb.), az kínos.
2022. jún. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6. Nincs szakállam! nő vagyok 🤣🤣
2022. jún. 24. 23:20
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nem vagyok egyáltalán igénytelen
2022. jún. 24. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!