Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy kezelitek a nem rosszindu...

Hogy kezelitek a nem rosszindulatú, de idegesítő embereket?

Figyelt kérdés

Vagy akár csak egy embernek, akivel amúgy jóban vagytok, egy idegesítő szokását.


Mindig gondjaim voltak a nemet mondással, mostanában a nyíltan rosszindulatú embereknek már megyeget, viszont mikor valakiben nincs rossz szándék, csak idegesítő, nem tudom, mit tegyek. Ha nem szólok rá, feszült leszek, ha rászólok, bűntudatom lesz, hogy olyasmi miatt cseszegetem, amivel nem akart rosszat.


2022. jún. 25. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Vagyis pl egy retardált illető, aki nem veszi észre magát, és tapad rád?

Nekem van egy ilyenem, kb 50x elküldtem már a mamájába, de még mindig nagyon akar haverkodni, készségesen nyújtja a kezét, valami kattanás lehet nála, mert minél jobban elzárkózok tőle, annál jobban tapad.

Próbálom nem észrevenni, elfordulok, ha látom.

Másik baj az, hogy a szomszédom, és ha itthon van, kint ténfereg az utcán, kertjében.

2022. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, például egy haver, aki elég gyakran küld ilyen "pozitív" üzeneteket, amiknek a lényege, hogy "az élet jó :))", ami mikor szar kedvemben vagyok, inkább felbasz, mint idegesít.
2022. jún. 25. 12:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálom valahogy ignorálni. Vagy valahogy viccesen szembesíteni azzal hogy amúgy idegesítő.
2022. jún. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb idegesítő embert valamiért én jobban felcseszem tehát meg van oldva xd
2022. jún. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Távol tartom magamat tőlük.
2022. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!