Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rossz az ha így állok hozzá a...

Rossz az ha így állok hozzá a záróvizsgámhoz ami rövidesen lesz?

Figyelt kérdés
Készülök rá tisztességgel meg minden, de úgy érzem kisebb gondom is nagyobb annál jelenleg minthogy esetleg nem sikerül. Szóval annyira nem fog kiborítani ha nem sikerül maximum januárban megpróbálom újra. Nem olyan sürgős úgysincs nyelvvizsgám se még
2022. jún. 25. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem gàz, a te dolgod. Nem sikerül, nem sikerül, kész. Majd legközelebb. De ha tanulsz rá sikerülni fog úgyis. Sokkal jobb ez a hozzáàllàs, mint az, aki hetekig pörög 24-ben azon, hogy meglesz-e egy vizsga nem(én sajna ilyen vagyok).
2022. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én úgy mentem, hogy a tételek 1/4 részét nem tudtam, egyszerűen nem volt rá időm. Úgy voltam vele, hogy annyira nem vagyok szerencsétlen, hogy abból húzzak. Így is lett. :D
2022. jún. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!