Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen helyzeteket tartasz...

Milyen helyzeteket tartasz "cikinek"?

Figyelt kérdés

2022. jún. 25. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Ciki például amikor egy MLM figura kitartóan zaklat idegen embereket.

Ciki mikor egy igazi csicska (értsd: semmije nincs, se barátai, se kapcsolata, szűz is, vagyona sincs) veri magát a semmire, hogy ő mekkora ember, meg minden csajnak ő kell, pedig még ocsmány is, és igénytelen is.

Ciki ha valaki làthatóan hullarészegen mutatkozik például egy buszon/vonaton, vagy esetleg valami olyan rendezvényen, amin abszolút nem illik így megjelenni.

Ciki ha elviszek valakit bulizni magammal egy kulturáltabb társaságba, és ő úgy éget le engem, hogy hullarészegre issza magát, és csúszik a földön (megtörtént).

Ciki, ha az akivel vagyok például barát/családtag megcsinàlja a balhét egy bankban/étteremben, stb. Ne adj Isten esetleg a saját munkahelyemen. (Megtörtént)

2022. jún. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
71%
A nővérem rámnyitott ejakulálás közben
2022. jún. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki próbál vicces lenni és senki sem nevet!
2022. jún. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszer régen a moziban ittam pálinkát laposüvegből filmnézés közben. Akkor még menőnek éreztem, de inkább nagyon ciki volt.

Az volt viszont a különösen kellemetlen, amikor az egyik csajszi a társaságból félhangosan rákérdezett hisztisen: mi ez pálinka?! Nem győztem suttogni neki, hogy csöndesebben.


Azóta megbántam ezt a kis ökörségemet.

2022. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!