Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok az életet?...

Hogy bírjátok az életet? Mármint a g*ci sok meló, tanulás, családi problémák, kihívások és FŐLEG A VÁLLALHATATLANUL NAGY HIBÁK amiket pusztán az ostobaságom miatt követtem el?

Figyelt kérdés
Sokan sokkal durvábban tolják mint én és még pulyát is bevállalnak. Nem hibáznak ennyit. Én meg beledöglöm az önfenntartásba is ami így célját veszti. + Húzom magammal a környezetem is kőkeményen és nem szándokosan csak g*ci ostoba vagyok (most kivételesen emellé még részeg is). Mi van ha életkêptelen vagyok? Most kajak, nem túlzok. Mi van ha alkalmatlan vagyok a piacgazdaságra. Akkor mi a tosz lesz? Nem megyek az aluljáróba az fix. Toljam tovább az életemet szarul? Úgy hogy minden nap elkerülhetetlenül hibázom?
2022. jún. 26. 00:50
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Még GYK-n is vannak ám tétek, itt legalább kisebbek.
2022. jún. 26. 00:58
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Feladtam. Én is nagyon súlyos hibákat követtem el, amiket már nem lehet visszacsinálni. Időnként én is részegen írok a gyakorira.
2022. jún. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én szeretem ezeket a dolgokat. Volt, amikor nem szerettem, mert úgy éreztem, tehetetlen vagyok és bevágtak a mélyvízbe... Aztán összeszedtem magam, felzárkóztam és úgy, hogy benne vagyok a lendületben, egyébként tök jó dolog tanulni, fejlődni, új kihívások és célok elé állni.


Nekem most így az lenne a rossz, ha huzamosabb ideig úgy kellene élnem, mint a szabadnapjaimon. Nagyon klassz dolog az a pár hét úgy, még talán egy évig is boldogan ellennék vele, ha a megélhetésem biztosított lenne. De egy idő után kifogynék minden érdekesből és üres lenne az élet számomra.


Hibázni nem akkora tragédia, azért kell tanulni a kicsikből meg máséból, hogy a nagyok ne érintsenek. De olyan nincs, hogy valaki nem hibázik. Olyan van, hogy úgy tesz, mintha nem hibázott volna, majd újra elköveti ugyanazt.


Lehet csak azért, mert be vagy b..va, de elég kaotikusnak tűnsz. Neked is azt tudom javasolni, hogy kezdd az elejéről a dolgaidat rendszerezni. Próbálj meg felzárkózni, egyszerre csak egy problémát megoldani... Ha rendetlenség van a fejedben, naná, hogy nem vagy hatékony.

2022. jún. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a hináimra úgy gondolok, hogy megtörténtek és amíg a rágódás nem ruház fel szuperképeséggel, aminek a hatására ugrálhatok a tér-idő kontínumban, nem fogom tudni megvàltoztatni a múltat és egy alternatív univerzumot sem kreálhatok.

Engem is megutáltak, belőlem is kiábrándultak, én is követtem el hibákat, de rágódással sem fogom már megoldani és meg kellett tanulnom élni egy olyan életben, ahol a következmények is jelen vannak és így legalább az apróságokra is tudok koncentrálni, amik bearanyozzák a napomat, pl most szerettem bele 2 jó könyvbe, amit egyszerre olvasok, találtam Starbucks kávéport, vettem 2 tárgyat, ami tetszik, hétfőn lesz egy műsor a tv-ben, amit nagyon várok, holnap kávés pudingot eszek reggeli után és utána kimegyek a kutyastrandra a kutyáimmal és egész nap pancsolunk velük és napozok, amíg ők az árnyékban vannak, stb.

2022. jún. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

2: Legalább nem csak én vagyok 💩. Bár ez nem sok. 🤔

3: Én inkább real life fake profilban tolom és kamuzok. Esetleg Anonimba és kussolok. Mert a lényem minimum fele nem vállalható. Egyébként elég rendszerezett ember vagyok. Konkrétan kényszerbeteg.

2022. jún. 26. 01:12
 6/18 A kérdező kommentje:
4: Van pár hobbim. A kutya nagyon beteg dolog. Nincs nála kiszolgáltatottabb lény a világon. Vállalja a halál a felelősséget egy élőlény teljes életéért. Annál még a gyerek is jobb. Az idővel önálló lesz.
2022. jún. 26. 01:23
 7/18 Isti22 ***** válasza:
100%
Nincs választásod, az életet tolni kell tovább, aztán majd egyszer vége lesz. Addig is próbálj olyan dolgokat csinálni, amiket élvezel.
2022. jún. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
7: Ez igaz. Az a q** életösztön fixen nem enged választani. Ha nem lenne már én sem lennék. Easy lenne, de ha korán halok akkor is a nehezebbik úton fogok kihullani. Küzdve a öntudat illúzióért. Köpve a Buddhista tanokra.
2022. jún. 26. 01:32
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez amúgy egy érdekes dolog, a gyerek önállósága. Hagyjuk a kutyákat most, koncentráljunk a gyerekre. A gyerek minél idősebb, annál önállóbb lesz és annál kevesebb lehetőséged lesz időben megakadályozni őt a csacskaságaiban, sőt, komolyabb dolgokat elkövethet. Nem kell segítség az evéshez, de lehet olyan testképzavaros lesz, hogy nem is fog enni. Egy kisgyereknél ez más, ahol te eteted meg és ha bevágja a dzrcát is eszik majd, ha éhes lesz, míg az anorexiást rá kell ébreszteni, hogy segítség kell, vinni kell orvoshoz, mert ő nem fog enni, ha éhes lesz és kórházban köt ki. Vagy az önálló 14 éves, aki nem piszkít maga alá, de így is tonnaszámra veszi a pelust - mert kell a 3 hónapos gyerekénet.

Szülőként ez nem úgy működik, hogy 6 éves koráig kell vigyázni, hogy ne nyírja ki magát, aztán hátra lehet dőlni, hanem még és főleg tini korában nagyon kell rá figyelni és ott nehezebb dolga is van a szülőnek, mert sok gyerek egy korban kizárja a szülőt az életéből és csak akkor szól, ha nagy a baj.

Persze attól még jó a gyerek, sok szépet hoz az életbe, de egy gyerek felnevelése sokkal nehezebb, mint egy állaté. Persze, aki nem szeretne kutyát, ne fogadjon be, csak arra akartam célozni, hogy az hogy a gyerek negetesse, megitassa nagát, közlekefjen és egyedül öltözzön, tisztálkodjon, wczzen még nem egyenlő azzal, hogy a szülőnek könnyű dolga lenne.

2022. jún. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Jah hát q kölök is szívás. Viszi tovább a bugokat a végtelenbe és tovább.
2022. jún. 26. 01:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!