Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 27 évesen nem ott tartok,mint...

27 évesen nem ott tartok,mint a korombeliek,nem jártam emberek közé, nem voltak barátaim. Lehet ezért nem akarok még komoly kapcsolatot,illetve családot?

Figyelt kérdés

2022. jún. 26. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok dolgot ne tudunk rólad ami befolyásolhatja a döntésedet!
2022. jún. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet.
2022. jún. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak azt mondom: a saját életedet éld! ;-)
2022. jún. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még előtted az élet, és inkább EZ, mint 20 évesen egy házasságal, 1,5 gyerekkel és lakás hitellel a hátad mögött.
2022. jún. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%

Te dolgod, ha neked így jó, te tudod.

Én idén leszek 22 van saját házam, nincs hitel a nyakamban, saját autóm van(nem egy legújabb Audi), több szakmám, érettségim, még egy diplomát szeretnék, meg egy normális jól fizető munkahelyet (eddig sem kerestem rosszul, csak sajnos csóró megyében élek, és túl sok lehetőség nincs. Most külföldben gondolkodom). De már két éven belül én szeretnék menyasszony lenni.

Sok korombeli ismerősöm már 1-2 éve házas, vagy van gyereke. Én gyereket nem akarok.

2022. jún. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Most erre a nyálverésre feltétlen szükség volt amúgy...? Nem ez volt a kérdés.
2022. jún. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!