Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kövérek! Titeket is megbámulna...

Kövérek! Titeket is megbámulnak az emberek a strandon?

Figyelt kérdés

2022. júl. 13. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, nem figyelem. Nem azért megyek, hogy nézelődjek, hanem, hogy élvezzem a fürdést.
2022. júl. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kólauborkával ***** válasza:
64%

Az emberek többsége nem a terjedelmes embereket keresi, inkább a jó csajokat/ helyes pasikat.

Amennyiben valaki téged néz, örülj, mert lehet be jössz neki, én legalábbis azokat szoktam megnézni, nem a német 200kilós túristát, akinek a fél pinája kilóg a pont rávaló bikiniszerüségböl.

2022. júl. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Engem biztosan nem, mert én nem megyek strandra. ✌🏻
2022. júl. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Én sem járok strandra mutogatni a hájas testem.
2022. júl. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Már miért mutogatnám a hájas testem? Bocsánat, hogy szeretném jól érezni magam, mint mindenki más. Oda nem bámészkodni járnak. Ugyanannyi ember megnéz, mint a vékonyakat. Ahogy az utcán is megnézik. Miért kellene foglalkozni azzal, hogy másoknak tetszem-e? Komolya le kellene mondani minden szórakozásról, csak hogy mások ne gondolják, hogy ronda vagyok? Aki ilyen korlátolt, az meg is érdemli, hogy befordulva ücsörögjön otthon. De megsúgyom: ruhában sem vagy szebb a moziban vagy a kocsmában, a buszon ülve. Most akkor többé nem lépsz ki? Ugyan már, nagyon unom, hogy ennyire sok a bolond, akik még büszkék is magukra. Jogod van elmenni vagy nem elmenni a strandra, de ne kérd ki magadnak a választásodat, mert ettől jobb nem vagy....
2022. júl. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Én járok strandra , sose tűnt fel hogy bárki is bámulna vagy megnézne különösebben
2022. júl. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%

#3, #4:

Nagyon száni emberek vagytok, de ha nektek az jó, akkor csak maradjatok a 4 fal között.

2022. júl. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Tulajdonképpen nem az emberek miatt nem járok strandolni. Hol írtam, hogy amiatt, hogy ki mit gondol? Aki reflexből erre apellált, nagyon benézte.

Utsó, itt te vagy az egyetlen szánalmas ember, mert még annyi agyad sem volt, hogy felmérd, mit írt X vagy Y.

2022. júl. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok kövér, de amikor lehet, akkor törölközőt teszek magamra, mert zavarban vágyók a fürdőruhában. De amúgy egy Balatoni strandon, meg nagyobb strandokon nem bámulnak meg, mert mindenki el van a saját dolgával foglalva. Igazából nem kell törődni másokkal, érezd jól magad, az a lényeg.
2022. júl. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!