Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy 20 éves férfi miket...

Egy 20 éves férfi miket csinál szabadidejében?

Figyelt kérdés
Úgy általában?

2022. júl. 17. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Lányokat visz a toi-toi wc mögé!
2022. júl. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Ami érdekli. Ez két férfinél értelemszerűen lehet akár homlokegyenest ellenkező dolog is, nem vagyunk egyformák.
2022. júl. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
én és a haverok ezt csináljuk https://www.youtube.com/watch?v=5_pVcWISjok
2022. júl. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Recskázik.
2022. júl. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Én éppen eszem 20F
2022. júl. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Nagyjából semmit. Otthon fekszem, telefonozok, zenét hallgatok, itt írkálok, néha játszom, Youtube-ozok, maszturbálok, gondolkozom az élet értelmén meg ilyenek. Nem vágyom arra, hogy kiruccanjak valahova.
2022. júl. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Bármit csinálhat, ez a személyiségétől a lehetőségeitől, és környezetétől függhet. Az átlag olyan lehet, mint a 6-os válaszoló.
2022. júl. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát ezek elég unalmas dolgok.

Pedig ilyenkor kéne kihasználni az életet.

Mert az idő telik.

2022. júl. 17. 15:02
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
#8 De ki mondja meg, hogy hogyan kell élni az életet? Figyelj, én bulizni nem akarok, nem izgat egyáltalán, kirándulni néha-néha külföldre jó lenne menni, de nem mindenki engedheti meg magának, hogy elengedje magát, ez van, majd pár év múlva talán, itthon meg semmi érdekes nincs számomra. Még egy gitárt sem nagyon tudok venni magamnak, pedig szeretnék, úgyhogy hát marad az, ami van. Megkell tanulni értékelni azt, ami van, mert ha most nem megy, lehet később még ennyi sem lesz.
2022. júl. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak 19 vagyok, de azért válaszolok. Én sose unatkozom, a héten elromlott az autóm, az alkatrész csak jövőhéten jön meg. Belekezdtem lecserélni a kuplungot az évek óta, kuplunghiba miatt egyhelyben álló autómon. Hosszmotoros, így akna nélkül kénytelen voltam a motort kivenni és úgy lecserélni a kuplungot. Azóta a motor már a helyén van, most épp próbálom rávenni magam, hogy kimenjek és visszarakjam a sok kis apróságot is. (Vízcsövek, kábelek, víz-olaj hőcserélő.....stb...)

Szóval ja, van mit csinálni, viszont így, hogy magamnak megcsinálom, nagyon sokat spórolok a munkadíjon.🤷‍♂️

2022. júl. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!