Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Eladtam egy felnőtteknek...

Eladtam egy felnőtteknek szóló könyvet gyereknek, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Webáruházon keresztül eladtam egy felnőtteknek szóló horror könyvet. Én 16 éven aluliaknak nem ajánlanám, de inkább 18+-os, ahogy a borítón is fel van tüntetve. Ez a webshopba feltöltött képen is tisztán látszik. A könyvet apuka szánta a 12 éves fiának ajándékba, ezt az átvételkor mondta, de eladtam neki, mert eléggé szükségem van a pénzre.


Alapvetően szerintem a szülő felelőssége, hogy mit vesz a gyereknek, és hogy legalább egy kicsit utánanézzen az ajándéknak. De azért kicsit lelkiismeret-furdalásom van, hogy ez nagyon nem lesz jó a gyereknek. Mi lenne etikailag helyes cselekedet ilyenkor?



2022. júl. 19. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Cím?
2022. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem a te dolgod

9 évesen a Rém álom az Elm utcában néztem , 12 évesen pedig Stephen King könyveit olvastam

Én bírtam az ilyesmit mindig is

Szerintem egy szülő valószínűleg tisztában van azzal mit szeret a gyereke olvasni mi az ami neki nem okoz gondot stb

2022. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Már az is sokat számít, hogy van lelkiismereted!

A gyereknek pedig 2 szülője is van akinek egyengetni kell az útját!

2022. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Imádkozz el 10 miatyánkot és 10 üdvözlégyet bűnbocsánatért, aztán csukd le a laptopot h ne kérdezzél álproblémákat
2022. júl. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Basszus nehogy már a nyakadba vedd mások családi problémáit! Mit akarnál tenni? Kinyomozod apuka személyes adatait pl. lakcím és felkeresed a családot? Mert az már zaklatás.
2022. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#1


Stephen King - Az

2022. júl. 19. 22:27
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az semmiség
2022. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most utólag mit nyavalyogsz ezen?

Akkor kellett volna az apuka figyelmét erre felhívnod.

Vagy növessz vastag bőrt az arcodra és mondd, hogy nem követtél el semmi törvényellenes dolgot.

2022. szept. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!