Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igaz az, ha valaki nem születi...

Igaz az, ha valaki nem születik gazdagnak, akkor választania kell, hogy jól nézzen ki vagy gazdag legyen idősebb korára?

Figyelt kérdés
Mondjuk szegényebb családból származik valaki, akkor vagy a munkába fekteti az energiáját és megöregszik vagy a szülei nyakán él, néha dolgozik, de jobban odafigyel magára? sport, kaja, alvás, 0 stressz
2022. júl. 20. 11:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
67%
Nem igez. Igazából ritka nagy baromság.
2022. júl. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
50%
Nem.
2022. júl. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Mert van itt egy szomszédunk, ő ügyvédnek tanult, márkás ruhákban jár, de látszik az arcán, hogy sokat küzdött életében. Kopasz is, meg őszül is. A másik szomszédom meg 38 évesen is a szüleinél lakik, sztem jó, ha összesen 10 hónapot dolgozott életében, de kb 25-nek néz ki. És mindig fiatal csajokat hoz fel a szülei lakására. Én 18 vok és ez a két út közt gondolkozom. Beadtam BME villamosmérnökire, de elgondolkoztam rajta.
2022. júl. 20. 11:51
 4/28 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem fordulj pszichológushoz.
2022. júl. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nyilván van egy középút, ahol a többség él. A lanygi sz*r, ahogy mondják. Stresszből is jut, de nem is halad előre az életben vagy csak nagyon lassan. 30 éves hitel meg ilyenek. De inkább hajlok a csajokra meg a sportra.
2022. júl. 20. 11:59
 6/28 anonim ***** válasza:
27%
Csatlakozom a #4-hez. :)
2022. júl. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Miért kéne pszichológushoz mennem? Ez a való élet. Amúgy nincs pénzem pszichológusra , a diákhitelt meg még nem utalják.
2022. júl. 20. 12:07
 8/28 anonim ***** válasza:
42%
Az öregedés genetika. A stressz nagyrésze pedig a sikertelenség, pénztelenség. Egy sikeres ember sikernek éli meg, hogy jól megy a sora, tehát nem azon stresszel. Pénz nélkül, anyád nyakán nem igazán fogsz te jó csajokat hazahordani.
2022. júl. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
49%

Haver, te olyan dolgokat kötsz össze, ami nem szükségszerűen jár együtt.


Az, hogy milyen gyorsasággal öregedsz, a testi adottságaid előnyösek-e eléggé nagyrészt a genetikától függ.


Valószínűleg a szomszéd öregfiú, aki 40 körül is huszonéves csajokat kúrogat egyrészt jól néz ki, másrészt meg olyan dumája van, hogy be tudja főzni a fiatal, tapasztalatlan pipiket. Ha a szülei meghalnak, valószínüleg egyedül marad öregen és magányosan fog elpusztulni, mert egy dolog levarrni egy pipit, és egy másik dolog megnősülni, családot alapítani, akikre hosszú távon is számithatsz. Most 18 évesen a csajozógépet irígyled, de normálisan egy férfinek 30 körül már családalapításon kellene, hogy járjon az esze.

2022. júl. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
34%
Beteg vagy?
2022. júl. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!