Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igaz az, ha valaki nem születi...

Igaz az, ha valaki nem születik gazdagnak, akkor választania kell, hogy jól nézzen ki vagy gazdag legyen idősebb korára?

Figyelt kérdés
Mondjuk szegényebb családból származik valaki, akkor vagy a munkába fekteti az energiáját és megöregszik vagy a szülei nyakán él, néha dolgozik, de jobban odafigyel magára? sport, kaja, alvás, 0 stressz
2022. júl. 20. 11:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
55%
Figyelj, szerintem igaz. Napi 6 ora komoly szellemi munkat vegzek, nettó 3.2 milliot keresek es egyszeruen nincs erom sportolni. Olyan testem van mint egy szivacs a taplalekot szerintem 1200 szazalekon hasznositja es ha nem dietazok akkor ugy hizok mint a pcsa. Befekteteseim es melo mellett ugy erzem egyszeruen nincs erom semmi fizikalis sportra hogy ugymond a testemen dolgozzak, ezert is kb 170 es 100kg vagyok. Most megint dietazok, de utalok azert nem enni hogy kesobb tudjak tobbet enni. Egyszeruen az eves boldogit. Lassan jon a baba szoval remelem majd tobbet mozgok a gyerekkel es így kicsit alakul ez
2022. júl. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
21-es én most nyáron burkoló segéd vagyok, napi 4 órában, havonta megvan a 2 millió. De ez most szezonális, amíg ilyen jól megy az építőipar. De ma például be se mentem és így is megkapom a napi bérem. Amolyan home office.
2022. júl. 20. 18:27
 23/28 anonim ***** válasza:

#22 Most derült ki hogy mekkora kamu vagy. :D


Jelentettem is a kérdést.

2022. júl. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
23as iróniaként írtam a 21-es válaszra. Az szted nem kamu? 6 órában 3 millió, hát persze...
2022. júl. 20. 19:14
 25/28 anonim ***** válasza:
60%
Hirtelen azt hittem ertelmes a kerdezo es egy valos problemarol ir amivel tenyleg szembesulok :) persze megertem, a proli gyari munkas szinten nehez felfogni hogy uzlet es penzugyek kategoriaba nem azok kommentelnek akik letminimum alatt elnek...
2022. júl. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ohh bocs, most latom at lett mozgatva. Nem szoltam. A modok is eszrevettek a disszonanciat
2022. júl. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

1. nem hiszem, hogy akármilyen komoly és reprezentatív kutatás kimutatta volna, hogy a hajléktalanok jobb az egészségügyi állapota, mint a vezérigazgatóknak. Ha valahol ezt olvastad, az kamu.


2. Nagyon nem valószínű a statisztikák alapján, hogy te valaha is vezérigazgató leszel, sokkal inkább egy sima multis aktatologató, aki lehúzza a 8 órát a melóhelyen és utána pihizik.

2022. júl. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
27-es igen, simán az aktatologató lennék. De azt mivel magyarázod, hogy az igazgatók kopaszok, a hajléktalanoknak meg dús hajuk van? Nehogy azt írd, h rossz sampont használnak.
2022. júl. 21. 19:29
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!