Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden nap és egész nap...

Minden nap és egész nap prostituáltak gyülekeznek a lakóházunk előtt. Mit tehetnénk ez ellen?

Figyelt kérdés

Debrecenben, a Nagyerdőn lakunk, egy sarki lakótömbben, ráadásul a Hadházi úton… Ennek ellenére nem is sejtettük, mikor tavaly ideköltöztünk, hogy a következő évben egész nyáron prostik fognak sorakozni a bejáratunk előtt. Először még próbáltuk nem észrevenni őket, de mostmár egyre zavaróbbak és kezd elegünk lenni.

Néhányan már kihívták a rendőröket, de azok a nők soha nem mennek el. Mit lehetne tenni, hogy ne legyenek itt? Egyáltalán van megoldás?



2022. júl. 21. 21:27
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
14%

20

Azért tudod, hogy vannak családtagok-barátok-közösségi ismeretségek-önkéntes helperek--segítségek.

Ha ezt meg se próbálják, akkor csak pityogás van valóban.

Tenni kell és kiderül, az irány adott.

2022. júl. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
16%
#21: Cseszheted a helpereket, meg akárkit, amikor el sme jut hozzájuk a dolog azért amit írtam.
2022. júl. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
18%

22

Miért, felszalad a strici vagy az ágyasa és elveszi a telót ötlet előtt 2 nappal? :DDD

2022. júl. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
65%

#6


Ha látnád a Debreceni prostikat megváltozna a véleményed. Olyan igénytelenül vannak felöltözve, hogy normális nő még otthonra se vesz fel olyan ruhákat.


Egyébként jól palira vettek a lakással. Én 2017-ben tanultam vezetni és pont ezen a részen gyakoroltuk az Y fordulót, de már akkor felhívta az oktató a figyelmemet, hogy el ne üssem a kurvákat.

2022. júl. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
24%
#23: Miért kellene felszaladnia? Bőven elég megfenyegetni szóban, aztán másnap reggel véletlenül pont sulikezdési időpontban kirakni a csajokat szúrós tekintettel. Vagy a nem létező rendőrállományból állítanál minden lakó mellé 2-t 24/7-ben?
2022. júl. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
21%
Juj istenem ezek a lányok dolgozni mennek nem pedig balhézni :'DDD
2022. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
65%

25

Úgy rinyálsz a megoldás ellen, mint a lányok a sarkon kuncsafthiány miatt...

2022. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
58%
Ott, ahol gyülekeznek, a földre helyezzél el olyan anyagot, ami ragadós, pl. megrágott rágógumikat, vagy valami mocskos, szurkos dolgot. Ha belelépnek, nem fognak örülni.
2022. júl. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
56%
#28 ez már bűncselekmény...
2022. júl. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
68%

Azon a szakaszon, ahol már az erdő van a másik oldalban? Mi tavaly néztünk ott egy lakást a Vas Gereben sarkon, annak a másik oldalában már az új telepítésű erdőrész van. Én azt hittem, hogy csak a Nagyerdei körúton (a vidámpark kerítése mellett) meg a Pallagi úton állnak kinn!

Tiltott tevékenység, rájuk kell hívni a rendőröket akár minden nap.

Mi az, hogy kihívták a rendőröket és a nők nem mennek el?

Nem lehet, hogy a házatok előtt kedvezőek a feltételek a megálláshoz autóval? Ott szeretnek strihelni, ahol könnyen meg lehet állni. Lehet, érdemes lenne ezen a vonalon elindulni, valahogy elkeríteni, sövényt csinálni (ahol nincs kapubejáró).

2022. júl. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!