Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy nőnek miért kell melltartó...

Egy nőnek miért kell melltartót hordani?

Figyelt kérdés
2022. júl. 25. 09:47
1 2 3 4
 21/31 Metionin ***** válasza:
97%
Nem kell. Ma már főleg de régebben sem hordott mindenki. Én sem hordok jó ideje, mert felesleges. Nyilván ha szükségem lenne rá valamilyen okból. pl. nagy mell, lógó mell, stb. akkor felvenném de igazából örülök, hogy nem kell, amíg hordtam is kényelmetlen volt. Az meg főleg irritált, hogy ilyen kis méretben az összes tele volt nyomva szivaccsal.
2022. júl. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
83%

Én azért hordom, mert ha nem hordanám, akkor még inkább mozognának a melleim például sportolás közben és így még gyakrabban megbámulnának egyes primitív férfiak.

Engem egyébként nem zavar sem az, ha van rajtam melltartó, sem az, ha nincs. Nem kötelező hordani, de szerintem jobb felvenni.

2022. júl. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
82%

Nem kell hordania senkinek.

Nem szoktam "vadászni", - tudatosan a nőket bámulva, provokatívan vizslatni nőket nyilvános helyeken, de nem lehet nem észrevenni, amikor beleng egy nő formás melle a súlyánál fogva, amikor lendületesen halad az utcán.

El szoktam nyomni magamban a provokatív magatartást, de nem minden férfinak van önuralma és éppen ezért "rámozdul" a szemeinek kellemes látvány hatására szinte azonnal az olyan nőkre, akiket a természet jobban megáldott mellekkel.

Valamilyen szinten elkerülhető a figyelem ily módon felkeltése, ha visel melltartót az olyan nő, akit jobban megáldott a természet. Ő döntése!

2022. júl. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
84%
A kérdés is helytelen, mert nem kell.
2022. júl. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
31%
#1 Szerinted ez konstruktív válasz volt?
2022. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
93%
Hogy legyen mit levenni akkor😃
2022. aug. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
68%

Hello ,rákerestem, van itt egy cikk. ( 4 oldalas a cikk )


[link]

2022. aug. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
73%
Nem muszáj csak ajánlott. Bár én néha fűzővel helyettesítem, meg elég méretes.
2022. aug. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell.
2022. aug. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Nem kell, de van, akinek szükséges, ha nem szeretné, hogy nagyon megereszkedjen. Nagyobb melleknél erősen ajánlott, különben hamar megnyúlnak a szalagok a súly miatt. Meg ott azért a hát terhelését is csökkenteni kell.

Én egyébként utálok melltartót hordani, de hordok, mert jobban tetszik úgy, szebb a formája. De pont tegnap mondtam, hogy alig várom, hogy öreg legyek, akkor már le fogom tojni az egészet és nem hordok majd melltartót 😅

2023. jún. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!