Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez normális? A nő nem mert...

Ez normális? A nő nem mert fingani és ezért kórházba került. Mit szólsz ehhez?

Figyelt kérdés

Kezdem úgy érezni hogy túlzóak a férfiak elvárásai.

Szegény nőnek nem szabadott fingani és ezért kórházba került:

[link]



2022. júl. 28. 11:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom, én simán fingok a szüleim, párom, de még a főnöknőm előtt is ( nem teljesen olyan főnök, inkább baráti a viszonyunk), biztos nem tudnék ekkora egy hülye lenni hogyha annyira kell akkor visszafogjam! Hogyha idegen emberekkel vagyok körülvéve akkor más de akkor meg keresek egy wct ahol lehet. :D

Szerintem nem az elvárások a túlzóak, egyszerűen csak a nő volt a hülye!


26/n

Szilvi

2022. júl. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Gyerekkoromban egy lány annyira elszégyellte magát, hogy vörös fejjel próbálta bemesélni nekem, "a lányok nem szellentenek, csak a fiúk!"😀
2022. júl. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Remek megoldás a problémára, hogy nem egymás arcába kell fingani, hanem félrevonulni addig.
2022. júl. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy a férfiak... Ezt a hülyeséget a nők csinálják egymás között, saját maguknak. Az összes kapcsolatomban felszabadultak lettünk egymás mellett idővel ilyen szempontból is. Soha nem undorodtak meg tőlem azért, mert ember vagyok, aki szokott fingani, néha borostás a lába vagy reggel nem rózsaillatú a lehelete épp. Sorolhatnám.


Engem főleg a nőtársaim undorítóztak, mikor szóba került, hogy én el merek menni kakálni a párom lakásában, mikor először vagyok ott vagy hogy nem megyek ki az ajtóba szellenteni szép halkan, kecsesen. Folyamatosan a nők undorítóztak érte engem és a párom is, amiért hagyom neki, soha nem a férfiak...


Bocs, de nem tudom sajnálni azt, aki a saját fingjától meg szarától szorong. Ez egy nevetséges dedó, amiben mindenki megérdemli a sorsát. Különösen azok, akik eközben minden hülyeséget kipróbálnak az ágyban, lenyelik a másik spermáját, kinyalják a párjukat mosdatlanul vagy szexelnek menstruáció alatt meg együtt végigvisznek egy terhességet. Az megy? Ez nem? Ne nevettesetek, jókat röhögök ezeken a szerencsétleneken. Főleg azokon, akik szerint azon múlik a kapcsolatunk minősége, hogy megcsap-e minket a fingszag vagy sem. Érett ember ilyet nem csinál.

2022. júl. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

"Kezdem úgy érezni hogy túlzóak a férfiak elvárásai."


Nem kicsit provokatív amúgy a kérdés, mert már megint a "köcsög férfiak" a hibásak.


Főleg, hogy az égvilágon sehol nem írják, hogy "Szegény nőnek nem szabadott fingani és ezért kórházba került".

2022. júl. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

Amúgy kicsit sem kamu a sztori.


Azt mondják, hogy a felgyülemlett bélgázok az ok. Közben meg azt írják, hogy reggelre ébredt úgy, hogy fáj a bele.


Hát aki alszik az nem azon gondolkozik, hogy visszafogja-e magát, csak kiereszti a galambot.


Aki meg gátlásos a témában az nem instagramon fog posztolni róla.

2022. júl. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

[link]

😅

2022. júl. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#5

Pedig De!


"A beszorult bélgáz miatt került kórházba"


"Lányok, ne szégyelljetek szellenteni a fiútok előtt"

2022. júl. 28. 15:03
 9/15 anonim ***** válasza:

#8


Aha... oké. Szóval továbbra is csak "köcsög férfizni" akarsz tények nélkül.

2022. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#8 Nem mellékesen az általad idézettekből három dolog jön le:


1. Ez nem a férfiak elvárása.

2. ez a nők hülyesége, ahogy előttem 4-es is leírta.

3. Egy büdös szó nincs arról, hogy tiltva lett volna a fingás.

2022. júl. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!