Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan emberek akik...

Vannak itt olyan emberek akik unják a szürke hétköznapokat, nem elégedettek az életükben, de szeretnének változtatni rajta, szeretnének fejlődni és tartalmas, sikeres életet élni?

Figyelt kérdés
Szóval én magam is ilyen ember voltam, talán még mindig az vagyok kicsit. De minden erőmmel a változtazáson vagyok, és mindent megteszek hogy kilépjek a konfortzónából és a szürke hétköznapokból, jelenleg is egy cég alapítására törekszek minden erőmmel. Szeretnék sikeres lenni, és nem is feltétlen a pénz miatt, hanem mert szeretnék valamit elérni az életben, többet annál minthogy egy egyszerű munkás legyek egy gyárban vagy egy ember a sok közül aki reggel megy munkába, délután hazamegy, és nem élvezi azt amit csinál csak muszájból teszi mert valamiből meg kell élni. Szóval ha magadra ismertél kicsit és te is hasonló gondolkodású vagy, csak eddig nem mertél kilépni a komfortzónádból, vagy csak egyedül nem mernél belevágni, akkor írj nekem és akár társulva, akár egymást külön segítve/motiválva érjük el az álmainkat😊

#sikeres #élet #kitartás #Többetakarok
2022. júl. 30. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Rengetegen vagyunk szerintem.

Egy vállalkozáshoz 3 dolog kell.

Egy hely, pénz és szerencse. Nyilván mellette egy jó ötlet.

2022. júl. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Coach vagy, vagy az szeretnél lenni, Kérdező?
2022. júl. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kerdezo,szektas vagy ? Vagy milyen temaju ceg?
2022. aug. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!